16 stycznia 2015, 13:24
Dziś w południe pierwsza drużyna Barcelony odbyła trening w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Zespół Luisa Enrique przygotowuje się już do niedzielnego meczu z Deportivo (19:00).
Rafinha kiedyś zastąpi Xaviego w barcy
Dobrze, że Ney trenuje z grupą bo będzie potrzebny w meczu z Deportivo ;)
130 komentarzy
34 komentarze
45 komentarzy
18 komentarzy
Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony?
16 komentarzy
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Sortowanie