30 października 2015, 12:55
Dobre wieści z obozu Barcelony. Andrés Iniesta i Sergi Roberto otrzymali od klubowych lekarzy pozwolenie na grę i zostali powołani na jutrzejszy mecz z Getafe.
Świetne wieści :) Oby tak dalej :D
Najlepsza wiadomość! ;)
130 komentarzy
76 komentarzy
58 komentarzy
15 komentarzy
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
38 komentarzy
Łowca jeleni
Sortowanie