La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

0

Mieszkańcy Wałbrzycha są oburzeni uchwałą podjętą przez tamtejszego prezydenta a dotyczącą sanitarnego apartheidu i obowiązku szczepienia na covid. Po fali krytyki Roman Szełemej usunął swój profil z facebooka.

konto usunięte

4

@tobiasson92 Ugiął się pod naciskiem ludzi..

4

@marcin000019 Tak powinno być w demokracji.

1

@marcin000019 Pomijając, że taka uchwała rady miasta jest całkowicie nielegalna. ;)

konto usunięte

0

@Kettger No i tak to wygląda, demokracja jest świetna!

0

@tobiasson92 Uchwałę podjęła rada miasta.
Z tego co słyszałem radni chcieli podjąć taką uchwałę aby podjąć debatę ogólnopolska debatę na ten temat. Wiedzą że nie ma to prawa przejść.

1

@marcin000019 Lepszego ustroju póki co nie wymyślono ;)

konto usunięte

0

@tobiasson92 Też tak uważam.

0

@Criss18Barca No to podjęli bardzo sensowny sposób na tego typu debatę traktując wszystkich ludzi, którzy mają wątpliwości co do tego konkretnego szczepienia jak bydło. :) Kolejną kadencję zarówno prezydent miasta i radni, którzy tę uchwałę poparli powinni oglądać w TV w zaciszu swojego domu.

0

@tobiasson92 mieszkam w Wałbrzychu. Szełemej za bardzo się wczuł w rolę prezydenta i chyba uroslo mu się z prezydenta miasta na prezydenta Polski. Szczepienia są dobrowolne, kto chce, to się szczepi.

No i w Wałbrzychu powstał pierwszy w Polsce punkt szczepień drive-thru :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?