- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1020 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1020 Culés
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek z gołą klatą (mowa oczywiście o facetach)?
Bo u mnie co lato zaczyna się rewia półgolasow! A nie jesteśmy na plaży tylko w centrum miasta ..
Przeszkadza Wam to? Czy może sami tak chodzicie?
3
@Ilka Jeśli ktoś nie ma bebzona na pół ulicy to no prblem. Chociaż ja tak nie chodzę
16
@Kgorecki2500 dyskryminacja bebzonów
a co do pytania to generalnie wiocha niezależnie czy ktoś ma sześciopak czy piwny brzuch
4
@Ilka nie przeszkadza bo mi w ogóle takie rzeczy mało przeszkadzają. Ale uważam że to obleśne i na maksa niekulturalne
4
@Ilka jeszcze w mieście to okej ale jak sie gdzieś wchodzi np do sklepu czy galerii to wypadałoby się ubrać.
1
@Ilka Nie no w sklepach to przesada
11
@Ilka Mam ciało atletycznego Boga aka Cristiano Ronaldo więc jak najbardziej bez koszulki
1
@Ilka nie przepadam za galeriami handlowymi (:
0
@Encore Oni mają małe siusiaczki :P
0
@Kgorecki2500 musisz mieć bebzon ;)
Czyli i Ciebie to kwestia estetyki.
0
@marcin62 uważam tak samo. Centrum, sklepy itp. to jakiś savoir-vivre ubioru powinien być zachowany.
1
@Roobo dla mnie w jakimś mieście nadmorskim czy wypoczynkowym to ok. Ale po Warszawie czy moim Tomaszowie chodzenie pół nago też niezbyt pasuje. Takie moje zdanie :)
1
@Ilka Właśnie mam sylwetkę greckiego boga.
1
@adi7adi8 też tak myślę :) A do mnie do punktu tak wchodzą. Dziś zwróciłam jednemu uwagę i powiedział, że będzie pamiętał następnym razem :)
1
@Ilka co innego po lesie czy gdzieś gdzie jest mało ludzi, ale tak to mega wiocha
0
@Kgorecki2500 ale plus, że tak po mieście nie chodzisz grecki Boże ;)
1
@Ilka Nie przeszkadza mi to.
0
@Ilka Ja popieram równouprawnienie w temacie
4
@Ilka @Popitek12 Popciak opinia - Ty jak w Zlotych chodzisz?
@Lanosss @blakkudium @Adran360
0
@MessiForeverTheBest ja też, czyli chodzenie w ubraniu :)
0
@mekston on chodzi ubrany, ale laski się na niego rzucają by ściągać jego ubranie
0
@Ilka Moim skromnym zdaniem to brak kultury, szacunku do innych i generalnie nie najlepiej świadczy o takich osobach.