- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
2
Jak bardzo liczy się dobry trener pod względem przygotowania mentalnego u zawodników w sporcie. Silva znany był ze słabej psychiki do wielkich meczów, co sam przyznał. W tamtym roku w finale LM zagrał bardzo dobre zawody pomimo tej przegranej 1:0. Kto był wtedy trenerem? Thomas Tuchel. Teraz w Chelsea tez jest i w tych wszystkich ważnych meczach grał jak TOP. Zreszta taki Rudiger wszedł na wysoki poziom i jest jak skala. Cała Chelsea wyszła na Real z nastawieniem, żeby wygrać i nie obchodziło ich to ze to Real Madryt, ze wygrali 13 razy ligę Mistrzow, ze wygrali 3 razy pod rząd, ze gra tam Ramos, czy Kroos z Modriciem, albo Benzema, czy ze trenerem jest Zidane. Wyszli żeby wygrać i zabiegać rywala i się to udało. Tak się powinno grać. The Blues dali pokaz jak grać i wygrywac
0
@DaPidejpi Z drugiej strony Chelsea nie była nazywana faworytem na początku,co według mnie takim zespołom daje kopniaka do przodu.Oni niczego nie musieli,jak Real,tylko mogli i to się udało.Tak samo Ajaxowi,Romie,Monaco,Totką i innym drużynom.
0
@QUNJ właśnie dziwi mnie to ze mało kto stawiał ich w roli faworyta. Ja sam dawałem 60/40 dla Chelsea. Grają lepiej w defensywie i w ofensywie, są stabilniejsi, pokazali już sile i to ze potrafią.
0
@DaPidejpi Pewnie przez to,że przed Tuchelem,trenerem był Lampard i ta Chelsea nie była najlepsza.Nikt nie wierzył w tak szybką przemianę Chelsea,a tym bardziej kiedy dwie największe nowe gwiazdy jak Werner i Havertz grali totalny piach.
0
@QUNJ No niby tak, ale nie do końca. Chelsea Tuchela już przed pierwszym meczem z RM pokazała, ze potrafią wygrywac z mocnymi zespołami. Co do Kaia i Timo No to wiadomo nie jest super, ale Havertz ostatnio coraz lepiej, a Werner jednak jakieś te liczby tam ma. Mount, Kante, Jorginho, Rudiger, Silva, Mendy, Chilwell, czy Azpilicueta - oni jednak od dawna trzymają poziom
0
@DaPidejpi Ale mi nie chodzi o mecz z Realem jako faworytów,tylko od fazy pucharowej.