- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
3
Tacy zawodnicy jak Griezmann czy Pedri na tle silniejszych ekip nie istnieją na boisku. Moriba musi jeszcze wiele się uczyć, o Dembele temat już wyczerpany. Mamy świetnego bramkarza, FDJ i boskiego Leo, który dociągnął Nas do szczytu tabeli. Nie trener ani tym bardziej nie taktyka bo gramy to samo kolejne lata. My się wypaliliśmy tym klepaniem piłki, nie zaskakujemy. Staliśmy się wolni i przewidywalni. Nawet jak cudem wygramy ligę to czy jesteśmy w stanie, tak grając podbić Europę za rok?
1
@kakusus Zgadza się. Zarówno Pedri jak i Moriba to jeszcze dzieci i zauważalny jest ten brak doświadczenia ale i bezradność w takich meczach. Griezmann strzela z ogórkami ale co z tego jak przychodzi nam grać ważniejszy mecz i praktycznie w każdym zawodzi. Dembele się nie nadaje do tego klubu - jest zbyt chaotyczny i mimo że coś czasami stara się ciągnąć do przodu to i tak finalnie albo traci piłkę albo strzela panu bogu w okno. Nadal nie mamy w zespole piłkarza, który weźmie piłkę, pociągnie akcje do przodu i coś wykreuje (poza Messim). Nadal nie ma piłkarza, który te akcje także wykończy bo brakuje z prawdziwego zdarzenia napastnika takiego jak np. Lukaku, który jak trzeba będzie to wykończy głową a jak trzeba będzie uderzyć z daleka to uderzy. Nie ma kto przeprowadzić kontrataku bo nawet jeśli wybiegnie 5 piłkarzy to taki De Jong czy Busquets i tak zatrzymają akcje i wycofają piłkę albo podadzą wszerz boiska zamiast do przodu. Widać gołym okiem braki kadrowe w tym zespole ale i przede wszystkim brak pomysłu na grę.