- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
40
Po dwóch miesiącach wróciłem do tego co kocham. Niestety tylko jako "trener selekcjoner" ale dobre i to. Weterani Legii Warszawa po znakomitym meczu pokonali lidera Seni Bródno w składzie którego było wielu byłych piłkarzy Polonii Warszawa 4 3.
W Legii kilka zacnych nazwisk, Marek Jóźwiak, Marcin Mięciel, Jacek Bednarz, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Sokołowski. Można powiedzieć stara Legia nie rdzewieje.
Dodam tylko że od kolegów z boiska dostałem koszulkę Legii z podpisami zarówno pierwszej drużyny tego klubu jak i kolegów z drużyny Oldbojów.
Na zdjęciu widać koszulki z moim nazwiskiem. Koszulki będą tak długo wisieć w trakcie meczów dopóki nie wrócę na boisko :)
https://zapodaj.net/ebace1183c151.jpg.html
https://zapodaj.net/3225dc98497f3.jpg.html
Na zdjęciu od lewej, Mięciel, Włódarczyk, Dziekanowski, Janiama, Jadczak, Cios, Figaszeweki, Bednarz, Romańczuk, Sokołowski, Jóźwiak
5
@Janiama dobrze widzieć Cię zdrowego.
3
@Janiama
powodzenia w powrocie na boisko
zorganizuj kiedyś mecz oldboye legii vs la rambla:)
zagrasz po połowie w obydwu ekipach:-p
5
@Janiama Mięciel dalej gra z plastrem na nos +10 do wydajności ?
0
@Ghotti Ha ha, już nie. Ogólnie Marcin to mega miły chlopak i zawsze taki był.
1
@Janiama pewnie korciło, żeby wejść i pograć, prawda?
Dużo zdrowia! :)
0
@clyde dziękuję bardzo
1
@lucca87 fajny pomysł
0
@arcziFCB Na pewno ale jednak rywal był mocny a ja za słaby
1
@Ghotti ty się śmiejesz, sam z takim biegałem chyba z braci sport
1
@Bobo25 a kto nie miał ....