- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
2
Nadal nie ogarniam, od tamtego roku nic się nie zmieniło. Halandow i mbapow tu nie ma i na horyzoncie nie widać. Pieniądzy na odprawę Dla Koemana i drugie tyle na nowego szkoleniowca tym bardziej nie widać i nie słychać żeby była.
Do idealnej sytuacji daleko, ale jednak wole Barcelonę Koemana niż żeby przyszedł nowe Setien ktory postawi na magiczna czwórkę defensywy a nie daj Bóg przywróci Pjanicia do składu.
Moim zdaniem od pewnego czasu przestaliśmy mierzyć siłę na zamiary i już poczuliśmy smak trofeum, pięknych mistrzostw, gniecenia każdego itp.
Moim zdaniem kadrę mieliśmy szeroką, ale absolutnie nie kompletną. Mnóstwo pracy żeby drużyna się zeapolila podczas wielu miesięcy meczy co trzy dni, bez możliwości normalnego treningu... A grać trzeba było a i tak niektórzy mają czelność mówić,że to nie jest sezon przejściowy, jak się okazało był sezonem przejściowym. Barcelona ta obecna nie jest absolutnie gotowa na żadne trofea co widać po wynikach z najlepszymi. Następny sezon jest w stanie dopiero dać nam odpowiedź czy jest rozwój lub nie.
Ale my chcemy za dużo, na raz i odrazu. Nie ma na rynku cudotwórców, Guardiola jest w stanie zrobić czystki i operacje kręgosłupa ale w tej chwili to Futbal fikszyn.
0
@jeyx77x Człowieku, przecież o pozycji w tabeli nie zadecydowały wyniki z najlepszymi, a właśnie z tymi w teorii "słabymi". Poziom zakrzywiania rzeczywistości, jaki część z Was prezentuje i sposób w jaki racjonalizujecie wpadki trenera i drużyny, jest dla mnie po prostu niepojęty. Chyba, że faktycznie kadra Barcelony jest słabsza do rezerw Granady i zespołów takich jak Levante lub Celta. Wtedy fakt, masz rację.