- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
2
Konfederacja Wolność i Niepodległość w punkt.
2
@Quavosk może i w punkt,ale szkoda zachodu gdyż głupi naród wybrał co chciał;)
2
@Barca1992 Socjalistom wierzą głupi, ale na nas się to skrupi.
1
@Quavosk Opłata reprograficzna żeby taki Jaś Kapela dostawał pieniądze bo nikt jego wypocin nie czyta.
2
@Quavosk jeśli ktoś jeszcze, daje się nabierać na te zabiegi PISu to naprawdę współczuję. To co oni wyprawiają to naprawdę tylko ktoś o wąskim umyśle nie pojmuje. Ale tak, dostanie 500plus, dostanie emeryturke plus, jest super....będzie jak kiedyś, czy lekarz, czy dekarz czy bezrobotny-wszyscy równi.
0
@Quavosk Akurat konfederacji patrząc po wynikach nikt nie wierzy xD.
No offence jak cos ;v
0
@Encore Dziwne żeby wierzyli skoro ich pomysły składają się głównie z tego jak ograniczyć wpływy do budżetu, a nie ma realnych cieć wydatków, bo pomysły typu redukcja urzedników + legalizacja opodatkowanej marihuany, ni jak nie równoważą PITu 0%. Tak jak PiS jest populistyczną partią dla nierobów, tak oni są taka populistyczna partia dla pseudo-inteligentnych. Pogadaja chwile jak to pieknie jak Państwo nic ci nie bedzie zabierać, tylko z tego co Ci zostnie wydasz wiecej na to co prywatne - co jest logiczne, bo teraz z podatków to masz, bo płaci czesciowo na Ciebie osoba co zarabia 10-15k. "Korwinizm" własnie fajnie się spina jak na dzień dzisiejszy zarabiasz 15-20k, jak masz coś około średniej 3,5k to nie bardzo. Kiedyś może napisze dłuższy post, który wyjaśni tych pseudo wolnościowców.
1
@Kgorecki2500 Można powiedzieć, że to największy wygrany na tej aferze z opłatą reprograficzną, bo gdyby nie Mazurek to nikt by nawet o nim nie słyszał.