- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
4
Nuno odchodzi z Wolves. To co, pora na Tottenham? Mimo słabszego sezonu wilków jest to wciąż bardzo dobry trener.
Obecnie Wolves zajmują 12 miejsce choć mogą spaść nawet na 15 lokatę. Zapowiadało się, że Wolves będzie się nadal kręcić w okolicy Ligi Europy ale na słaby sezon złożyła się masa czynników
- spadek formy Adamy Traore, beznadziejny sezon za nim.
- kontuzja Jimeneza, to tak jakby Inter stracił Lukaku
- brak następcy Diego Joty, Portugalczyk gra świetnie w LFC ale w Wolves nikt nie wszedł w jego buty.
- odejście Dohertiego do Tottenhamu. Irlandczyk w poprzednim sezonie był jedną z kluczowych postaci w zespole.
Niestety ale Nelson Semedo to piłkarz o jakąś półkę słabszy od Irlandczyka i ten sezon to pokazał. Zero w ataku, zero w obronie.
5
@cat_r37 I co teraz zrobić z kolonią Portugalczyków...
7
@cat_r37 sprzedaż Semedo za taka kase to był majstersztyk, trzeba to oddać temu złodziejowi Bartomeu
1
@AduŚ07 z klubu odchodzi jedynie Nuno, Jorge Mendes wciąż pociąga za wszystkie sznurki.
0
@cat_r37 "Niestety ale Nelson Semedo to piłkarz o jakąś półkę słabszy od Irlandczyka i ten sezon to pokazał. Zero w ataku, zero w obronie."
Podobno to drugi najlepszy prawy obrońca w historii Barcelony!!! Hallo! Trochę szacunku!!
A tak na poważnie - żadne zaskoczenie. Nie będę pytał po co go sprowadzaliśmy bo sam miałem po pierwszych meczach nadzieję, że to będzie kozak. Pytanie po co ktoś go od nas wykupił, skoro przez te trzy sezony jego największym osiągnięciem była sprzeczka z Neymarem na jednym z pierwszych treningów.