- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
6
Zmiany u Redów!
Gabriel Amatangelo zastąpił Adama Badowskiego w roli reżysera gry Cyberpunk 2077 i będzie odpowiedzialny za rozszerzenia do wspomnianej produkcji. Równocześnie ze studiem CD Projekt RED rozstał się reżyser questów omawianego tytułu, Mateusz Tomaszkiewicz.
Gabriel Amatangelo dołączył do CD Projekt RED w styczniu 2020 roku i pełnił funkcję dyrektora kreatywnego przy Cyberpunku 2077. W toku swojej kariery pracował m.in. w znanej firmie BioWare (w latach 2010-2015). Zajmował się w niej dodatkami do Dragon Age: Inquisition (był dyrektorem projektu) oraz rozszerzeniami do gry MMORPG Star Wars: The Old Republic (jako główny projektant). Deweloper będzie teraz odpowiedzialny za dodatki do Cyberpunka 2077.
@Jakchcesz @clyde @Ghotti @MesQueUnClub_87 @tadzik447 @Spotles @Shroud @Pawc10
0
@macio_944 Niech się zajmą tym patchem na PS5 do Cyberpunka, bo płyta leży i czeka... :(
0
@clyde Poczekasz jeszcze parę ładnych miesięcy. W sumie i dobrze, bo chyba jednak ich zabolała ta cała sprawa z Cyberem i teraz cichutko pracują zamiast obwieszczać wielkie mecyje związane z grą.
0
@clyde Im dłużej będziemy czekać to lepiej. Będzie jeszcze większy apetyt oraz gierka może być lekko lepiej "dopracowana" :D
0
@macio_944 @grejtxkrzychu poczekać mogę i poczekam. Bardziej w sumie czekam na nextgenowego patcha Wiedźmina ^^
0
@macio_944 Hmm ciekawe co to będzie oznaczało w kontekście przyszłości i np. kolejnej częsci w uniwersum Wieśka. Czy dalej zachowają swojego "ducha".