- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
0
Roberto ma fart, że po 1. jest wychowankiem, po 2. strzelił gola na 6-1 dla P$G, po 3. do klubu trafił nieudolny Semedo i tkwił w nim 3 lata. Gość owszem miał przebłyski, ale to nie jest zawodnik na Barcelonę i dopóki gracze tego typu będą w klubie dopóty żaden nowy trener czy mega gwiazdy w niczym Nam nie pomogą. Siłą drużyny jest balans między pierwszą 11, a ławką rezerwowych.
0
@vangoor Tylko na tej stronie ubzdurano sobie, że Roberto jest w drużynie m.in. za gola z PSG. Jakoś nigdzie indziej tego "argumentu" nie widać.
0
@vangoor Wcześniej był jeszcze A. Vidal a w międzyczasie pojawiał się Montoya. Gdzie tutaj jest fart S. Roberto? Ja bym powiedział że raczej niefart. On jest pomocnikiem a grał na prawej obronie, bo Semedo nie umiał grać w piłkę a Vidal był za słaby.
Teraz jest Dest - czy będzie tak dobry jak należałoby zakładać? Nie wiem. Czy Emerson zostanie w drużynie? Nie wiem. Ale nie obrażę się jak S. Robero będzie grał w środku pola, bo tam brakuje nam zawodników do rotacji. Pjanic się nie sprawdził a Wijnaldum wydaje mi się pasować do układani jeszcze mniej niż Bośniak.
0
@Azi Ja bym natomiast powiedział, że on jest pomocnikiem a grał na prawej obronie bo w pomocy był za cienki
0
@Striker Można przyjąć takie założenie. Raczej nigdy nie był materiałem na pierwszy skład, choć kiedy grał w juniorach to słyszałem bardzo wiele opinii o tym, że jest mega utalentowany. Zasadniczo nie ma sensu czepianie się go. W drużynie są potrzebni tacy zawodnicy. Nigdy specjalnie nie grymasił na swoją pozycję, a kiedy wchodził na boisko to nie rozczarowywał. Jeżeli mam wybierać z trójki: S. Roberto / Pjanic / Wijnaldum to stawiam na S. Roberto.
0
@Striker Tu czy tu od kilku lat nie daje zbyt wiele patrząc proporcjonalnie do jego zarobków.