- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 973 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 973 Culés
4
Cyt. "Wreszcie. Wracamy do Ligi Mistrzów! W końcu widzimy mentalność Milanu; w końcu widzimy klub dokonujący odważnych wyborów - w końcu pokazujemy, że mamy jaja! [...] Wszyscy dorastamy, dokonujemy trudnych decyzji, czasem kierując się sercem, czasem rozumem. Człowiek staje się człowiekiem odpowiedzialnym i mija moment, kiedy wyborów dokonują za nas inni.
Ale jesteś też ty, który wychowałeś się w drużynie, o której mówiłeś, że ją kochasz, który miałeś wszystkich kibiców po swojej stronie, który nosisz opaskę kapitana tej wspaniałej drużyny i wreszcie z tą drużyną możesz grać w Lidze Mistrzów. Jesteś w drużynie, z którą mając dwadzieścia lat zarabiałeś 6 milionów rocznie. Nie brakuje ci niczego - samochodów, pięknego domu, wakacji na łodzi, zawrotnego konta bankowego, a przecież Milan oferuje ci jeszcze podwyżkę!
Jednak to nie wystarcza, bo chcesz więcej, więcej, więcej i więcej! W przekonaniu, że twój agent jest jak gęś, która znosi złote jaja, zaniedbując, że on pracuje dla Ciebie. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, życzymy Wam pieniędzy, życzymy Wam nowych maszyn, nowych domów i luksusów! Nie ważne ile będziesz mieć milionów, nie będziesz w stanie kupić tego, co dziś stracisz. Szacunku ludzi, tego szacunku, gdy ktoś widząc Ciebie mówi "to naprawdę świetny człowiek". Nigdy nim nie będziesz, zawsze będziesz niewdzięcznym chłopcem, chłopcem Raioli, dla którego liczą się tylko pieniądze. I nikt nie będzie zdesperowany dla Ciebie. Nikt nie będzie tęsknił. Nie potrzebujemy telenowel, szantaży i litości Twojego agenta. Koniec z tym.
-fragment oświadczenia ultrasów Milanu 'Curva Sud'. "
0
@marcin000019 Piękne słowa.