La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

18

Pojawiają się pogłoski o pozbyciu się piłkarzy i już się zaczyna "Alby nie, Busi też nie, Antoś ma zostać".

Couris, to może jeszcze Bartolomeu ściągnijmy, bo w sumie nie był taki zły...

konto usunięte

0

@Kettger Ja ci tylko powiem, że w tamtym roku była identyczna sytuacja z Suarezem i jak zacząłem go bronić, że w sumie takiego napadziora będzie ciężko zastąpić to się na mnie rzucili, że albo rewolucja albo wcale i trzeba się go pozbyć. No i zauważyłem, że mniej więcej te same konta potem narzekały w trakcie sezonu, że Suarez odszedł. Rewolucja musi być z głową. Na Albie i Busquetsie kokosów nie zbijemyy, a oni mogą się przydać i dać sporo.

0

@Kettger no akurat jak dla mnie Busi mógłby zostać jakby obniżył zarobki. Jordiemu to by się psycholog przydał bo w porównaniu do innych graczy on akurat jest dalej świetnym piłkarzem, tylko psycha siada. Można sprzedać graczy, ale żeby nie było jak z Suarezem ze nie będzie zastępstwa. Kto za Albę? Firpo? Chyba ze kogoś ściągniemy, ale ciekawe skąd na to kasa

0

@Kettger Może dlatego, że najpierw trzeba pozbyć się tych co nic nie wnoszą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?