- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
9
La Rambla to jednocześnie największy plus i przekleństwo tej strony.
0
@TheGoldenEleven Prawda. Ale to pokazuje że jeśli można wszystko (pisać o wszystkim) to ludzie to będą wykorzystywać do własnych wojenek, prowokacji, celowego wyprowadzania z równowagi konkretnej grupy ludzi czy wyładowywania swoich frustracji bo w sieci można, bo jest się anonimowym. Ja często mam wrażenie że siedzę na jakimś live czacie sprzed 10 lat. "Partia x jest taka i taka. Nie bo partia y jest siaka i owaka a ty jesteś głupi." "Podobają wam się gorące mamuśki i gwiazdki porno ? Macie tu linki i mówcie co sądzicie i jakbyście to z nimi nie robili tego i tego(totalnotvirus.com)" "Dzisiaj imieniny obchodza x,y,z i obchodzimy takie i takie święta". Czasem to wygląda jakby tu siedziały boty, ludzie którzy po prostu chcą wkurzyć innych, i ludzie którzy mylą forum/stronę z blogiem swoich zainteresowań. I ok, są fajne serie, fajnie że ludzie chcą się podzielić swoimi pasjami, ale jak każdy będzie robił serie typu top 100 zdjęć drzwi z internetu, to już jest ciężkie w przeglądaniu. Z założenia miało to prowadzić do ciekawych dyskusji, pytań, porad, a wyszło jak wyszło. Szkoda że forum tej strony jest martwe (o ile wgl dalej istnieje), bo tam łatwo by było dzielić dyskusje na tematyczne (Polityka, twórczość własna, porady, gry, filmy itd).
0
@TheGoldenEleven Czym byłaby ta strona bez LR?