- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
4
Może i wyjdę na fanboya alw dla mnie MS pozamiatał E3, Forza i Halo lada moment zapowiedź Plague Tale 2, stalker, starfield Touch down by MS
@clyde @macio_944
0
@Ghotti Jeśli śledzisz E3 proszę o oznaczanie mnie to samo @macio_944 Ciebie też proszę o oznaczanie w gejmerskich newsach. Przepraszam za lekką ignorancję, ale MS czyli co? :D
2
@Ghotti Póki co tak, ale jeszcze jutro mamy Take-Two. Jak wyjadą z GTA VI to będzie to totalny end-game :P
0
@masq Microsoft.
Właśnie leci pokaz od godziny
1
@masq Spoko, spoko, postaram się :)
0
@masq chyba chodzi o Microsoft
0
@Ghotti aaa ja myślałem, że to skrót tytułu gry stąd mind fak :D
Co do MSa to polecam bardzo nietypową ich grę Ori. 10/10 jak dla mnie mimo, że nie mój typ gry kompletnie.
0
@Ghotti Elden Ring pozamiatał wszystko i wszystkich. :D
Swoją drogą, myślisz, że Plague Tale będzie na wyłączność XBX/PC? :(
0
@clyde tak to wyglądało że tylko pc / xsx i na dzień dobry w GPU za friko
0
@macio_944 Podejrzewam, że wyskoczą z GTA V na PS 5 i XBOX S xD GTA VI jeszcze długo nie ogłoszą żeby wycisnąć ostatnie soki z Online.
0
@Ghotti oby nie. Kurła, miałam nie kupować Xboxa a tutaj Hellblade, teraz A Plague Tale Innocence... Jak żyć.
1
@Jakchcesz Możliwe, choć mam wrażenie że niedługo już ogłoszą. Zazwyczaj Rockstar tak robi: ogłaszają grę, a premiera jest jakoś za 2 lata. To by się zgadzało i teraz, premiera gdzieś w 2023. Wyciskać soki mogą spokojnie z GTA Online przez następne 2 lata, a ludzie już chcieliby cokolwiek oficjalnego zobaczyć co by ich uspokoiło. No cóż, zobaczymy :)