- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1214 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1214 Culés
2
No po prostu nie wierzę...
Wychodzę sobie elegancko i kulturalnie do sklepu, a tam facet, lat ~36-40 w koszulce bezramiennej, a na ręce wytatuowany wielki, hinduski symbol szczęścia.
Kiedy już myślisz, że po meczu ze Słowacją nie może być większej żenady, to pojawia się taki kwiatek. xD
1
@Kettger Oby w tej opowieści okazało się, ze był Hindusem, to by go tłumaczyło :p
1
@Kettger ale gdzie ta żenada?
2
@busquets5 Rozumiem, że dla Ciebie tatuowanie sobie swastyk jest całkowicie normalne?
2
@Kettger w sumie ma rację. To nie jest żenada. To powinno być zwyczajnie karalne
1
@Bykunn Oczywiście, że powinno, dlatego właśnie mocno się zdziwiłem, że typ sobie tak chodzi i się nie boi. Chociaż kto by do takiego podszedł...
1
@Kettger No to w końcu o co ci chodzi - raz piszesz o jakimś hinduskim symbolu, a teraz o swastyce?
1
@Bykunn Oczywiście, że powinno tylko razem z symbolem sierpa i młota. Często ludzie ignorują ten symbol, a odpowiada on za ideologię, która pozbawiła życia więcej osób niż nazizm.
2
@maroon Ty tak na poważnie? xD
1
@Mr8lack można też przypomnieć że sierp i młot wywodzi się bezpośrednio od komunizmu. A Hitler przywłaszczył sobie swaste
0
@Kettger No na poważnie - po pierwszym poście zupełnie nie wiedziałem co masz na myśli, tak to zakamuflowałeś.
0
@Bykunn Karalne? Publiczne okazywanie głupoty? Jaką kare byś za to proponował? Ja bym chciał aby to było powszechne, przynajmniej wiadomo z kim ma się do czynienia i można unikać kontaktu z takimi osobnikami.
0
@Kettger To swastyka czy hisnduski symbol szczęści bo to nie jest tożsame drugi symbol jest tak stary jak ludzkie cywilizacje i występuje praktycznie w każdej religii świata, a w Azji jest traktowany tak jak był traktowany 2,3 czy 10 tysięcy lat temu jako symbol szczęścia.
Pomijam już to że kilku polskich szlachciców miało takie herby czy to ze kilka polskich pułków również używało swastyki na swoich odznakach.
Nie można zapominać kto i jak zagarnął ten symbol, ale parcie na oślep też nie jest wskazane.
Jak zaczniemy tak się bawić to tęcza nie będzie wszystkich tylko lgbt.
2
@maroon propagowanie ustroju totalitarnego. Jest paragraf nikt nie przestrzega.
@Mr8lack tak oczywiście również
1
@Bykunn Pewnie dlatego, że łatwo się z tego wybronić dywagując co podlega pod propagowanie,a co nie.