- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
3
Jakbyście mieli wybrać najgorszego piłkarza na każdą pozycję podczas obecnego Euro, to kto by to był?
Moje typy:
Bramkarz: Szczęsny. Fatalny pierwszy mecz. W drugim pomogło szczęście przy rzucie karnym dla Hiszpanii. W meczy ze Szwecją strzały nie można go winić za utratę bramek, ale po bramkarzu Juventusu powinno się oczekiwać czegoś więcej niż wyjmowania tego co obowiązkowe.
Obrońca: Pavard. Już Węgrami powinien wylecieć z boiska. Mecz ze Szwajcarią tragiczny.
Pomocnik: Rabiot. Sabotażysta w szeregach Francji. To co Kante i Pogba zbudowali Rabiot spowalniał. I ta jego matka wchodząca w sprzeczki z rodzicami Pogby i Mbappe na trybunach kiedy to jej syn grał piach.
Napastnik: Mbappe. Bez gola i nieskuteczny i nietrafiony karny.
11
@Eto'o9 R10 Już nie przesadzajcie z tym Mbappe. Bramki nie strzelił, ale to ile sytuacji stworzył dla swoich kolegów to głowa mała. Zagrał beznadziejny mecz ze Szwajcarią, ale to się zdarza. To nie jego wina, że Francuzi prowadząc 3:1 wypuścili prowadzenie. To co się wydarzyło później to już historia.
3
@Eto'o9 R10 Mbappe w meczu z Szwajcaria asysta do Benza i asysta 2 stopnia (do Griezza i pozniej Benz trafil drugi raz). Gdyby nie jego podanie w meczu z niemcami to Hummels nie trafil by swojaka, z Wegrami chyba asysta do Griezzmana, a z Portugalia nienpamietam, faktycznie kiepskie Euro
0
@Eto'o9 R10 sory za offtop ale masz jakieś ciekawe info od INP?
0
@Eto'o9 R10 na GK jednak dał był Dubravke. Zawalił dwie pierwsze bramki z Hiszpanią, w meczu który mógł dać im awans dalej, choć dobrze że odpadli, bo Ukraińcy są o wiele lepsi.