- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
7
Phoenix Suns w finale NBA. Jakby mi ktoś powiedział, ze Sunsi dojdą tak daleko to bym się zaczął śmiać. Chris Paul w 41 pkt. Pan koszykarz.
1
@MaTt_BarcaFan Jestem spokojny o finał.CP3 go wygra.
1
@Encore To byłaby super historia. Należy się to CP3 za całokształt kariery.
2
@MaTt_BarcaFan Mówił o tym po meczu tzn że całe życie przegrywał z kontuzjami czy ze samym sobą.Dla niego to wielka szansa.To jest pierwszy finał po 16 latach.
0
@MaTt_BarcaFan Dlaczego śmiać? Zaczęło się w bańce, gdzie zaliczyli fenomenalną serię. Przez cały sezon potwierdzają, że są topowym zespołem i co ważne, mają wszystkie elementy układanki świetnego zespołu na swoim miejscu. CP na rozegraniu i niewiarygodna erupcja talentu Aytona dają niewiarygodne możliwości.
Trener wykonuje kapitalną robotę
2
@Comentateiro No i Booker pokazał że nie potrzebuje czasu by w play offach być gwiazdą.To jego pierwsze play offy a gra niesamowity basket.Sam CP3 mówił że Devin za kilka lat będzie jedną z najwiekszych gwiazd ligi.
1
@Comentateiro Nie sądziłem, ze są w stanie zajść do finału NBA.
1
@MaTt_BarcaFan Mądrze zbudowana drużyna. Nie trzeba mieć 3 super gwiazd. Rozgrywający z górnej półki, Booker przyszła gwiazda (chociaz już można go tak nazwać), Ayton się niesamowicie rozwinął no i ławka, która udanie wspiera s5. A na końcu idealny trener, który umie to wszystko poukładać. Mam nadzieję, że PHX zgarnie mistrza, strasznie żałuje, bo było blisko juz w sezonie 2009/2010, ale wtedy dobitka Artesta im zabrała finał. Oby w tym roku. GO SUNS!
1
@kamil295 Oby w tym roku ;)
1
@MaTt_BarcaFan Tymbardziej że ze wschodu odpadł Brooklyn który mógłby im sprawić sporo problemów swoją jakością gwiazd.Zostało Milwaukee które nie gra rewelacji + Giannis z kontuzją i Atlanta która też ma swoje problemy bo Trae ma coś z kostką.