- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 736 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 736 Culés
1
Odnoszę wrażenie, że każdy teraz krytycznie podchodzi do Belgów. Odbija im się łatka Francuzów. Moim zdaniem grają futbol, który może im dać tytuł mistrzów Europy. Włochów wielu widzi jako faworytów. Natomiast Włosi wyglądali podobnie w meczu z Austria, jak Belgia z Portugalią. Dlaczego, więc jest narracja, że Włosi dali radę AUSTRII! Natomiast awans Belgii jest mało doceniany mimo, że grali z lepszą drużyną w 1/8, niż Włosi. Kompletnie tego nie rozumiem...
2
@AmigoBlancos Wydaje mi się ze Włosi lepiej wyglądali niż Belgowie.Belgia praktycznie nie istniała z Portugalia.Jeden strzal?I to chyba wlasnie gol Hazarda.Tak naprawde mieli dużo szczęścia że awansowali.
1
@AmigoBlancos W meczu z Walią mieli rotacje w składzie, a i tak kreowali sobie dogodne sytuacje.
0
@AmigoBlancos Belgia miała wielkiego farta. Grali na 1-0, praktycznie nie stwarzali sytuacji a tak naprawdę byli na łasce skuteczności napastników Portugalii, którzy swoich sytuacji nie trafili. Druga połowa to był dramat, Portugalia cisnęła ich jak jakąś Armenię. Włosi mieli sytuacje i większość meczu dominowali z przeciwnikiem nastawionym na fizyczną, waleczną obronę. I pomimo trudności przeszli to. Kibicowałem Belgii, ale jak mają tak grać to nie chcę abyśmy mieli takiego mistrza jak Portugalia 5 lat wstecz. Po prostu słabego.
0
@koziar z drugiej strony Portugalia swoją ostra gra szybko unieszkodliwila największe zagrożenia i ofensywne zapędy Belgów
Też bym się bal przycisnąć jeśli grałbym na takich psycholi xd