- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
0
Nie wiem czy to tylko ja zauważyłem, że wszyscy doceniają Pedriego oprócz kibiców Barcy i ewentualnie Realu? Na tej stronie panuje jakaś dziwna moda na obrażanie i umniejszanie piłkarzom Barcy, nie wiem skąd się to bierze.
3
@Nightingale Nie no akurat tu Pedri jest wychwalany i słusznie zresztą.
0
@Nightingale też to zauważyłem ostatnio mówiłem że de Jong to świetny gracz ale pewni użytkownicy mówili że zagrał przeciętny sezon
0
@Nightingale Umniejszanie, umniejszaniem ale trudno nie odnieść wrażenia, że niektórzy ich przeceniają pomimo 0-3, 0-4,2-8 czy 1-4.
0
@Encore No nie wiem spójrz tu https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-10292470 tak pół na pół jest, ale patrząc na to, że on ma dopiero 18 to chyba niektórzy wymagają zbyt wiele a Pedri jednak nie bez powodu gra w reprezentacji w wieku 18 czy w Barcy od 17 wieku a na dodatek od 16 lat w las palmas w 2 lidze, nawet w Barcy B nie ma chłopaka 16 letniego który gra w 1 składzie w 3 lidze.
0
@koziar Ale co ma Pedri do tych wyników?
0
@Nightingale Miał udział przy jednym z tych wyników.
0
@Nightingale No akurat z tym że juz jest jednym z najlepszych na świecie to przesada xD
2
@koziar Ale nie był winny, mi chodzi o to, że ludzie tu piszą, że to jest zwykł przeciętniak co jest głupotą, no chyba że Ci wszyscy trenerzy którzy na niego stawiają się mylą.
0
@Encore Może tak, pytanie czy któryś z tych najlepszych był tak dobry w wieku 16-18 lat a ludzie tu piszą, że to zwykły przeciętniak i tylko o to mi chodzi.
1
@Nightingale Bo w sumie pierwsze pół roku było takie wow młody i daje rade supero a pózniej Kuman zajeżdzając go i mimo słabszej gry nie dając odpoczynku trochę zawiód ludzi, którzy liczyli ze będzie tylko lepiej :)
0
@Nightingale W stosunku do wieku to jest rewelacyjny, ale jeśli porównywamy pomocników bez względu na wiek, tylko ich jakość i co mogą dać to Pedriemu bardzo dużo brakuje do topowych wg mnie.
0
@koziar Zgadzam się, problem w tym, że niektórzy piszą po kilku słabych meczach co w tym wieku jest normalne, że to jakiś cienias jest.
0
@Tomo_95 Pedri jest młody i może mieć nawet cały słaby sezon czy dwa co nie znaczy, że nie ma talent i umiejętności.