- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1621 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1621 Culés
1
Buenos Cules
Szukam kosiarki do domu, zastanawiam się czy lepiej elektryczną czy spalinową, do tej pory w domu była elektryczna która miała już z 15 lat ale te kabel trochę denerwuje...
Szukam czegoś w przystępnej cenie, zna się ktoś może i może coś doradzić? Jakiś konkretny model może?
0
@IrekPOL Ja rowniez przymierzam sie do kupna kosiarki, ale zastanawialem sie nad akumulatorowa. Mnie tez denerwuje kabel, ale nie chca smrodzic sasiadom spalinami.
0
@IrekPOL @JimMorrisonFCB
https://www.google.com/shopping/product/3818084641567784626?q=makita+rasenm%C3%A4her+akku&client=ms-android-hmd-rev2&biw=412&bih=695&tbs=vw:l,ss:44&prmd=sivn&sxsrf=ALeKk00WVI7SYNHZNnDC0KsMOSbLL3S-6g:1625580446389&prds=eto:15798925913869448210_0,cdl:1,prmr:1,cs:1
Polecam z czystym sumieniem.
0
@SteuerFreiMoney
Bardziej myślałem coś w okolicach 1000 zł a nie 3k
0
@IrekPOL https://www.google.com/shopping/product/8401713750724822273?q=makita+rasenm%C3%A4her+akku&client=ms-android-hmd-rev2&biw=412&bih=695&tbs=vw:l,ss:44&prmd=sivn&sxsrf=ALeKk00WVI7SYNHZNnDC0KsMOSbLL3S-6g:1625580446389&prds=eto:15842464959167962096_0,cdl:1,prmr:1,cs:1
Tez znakomita ;)
0
@SteuerFreiMoney ta jest fajna 800 zl, tylko widzę w wersji bez ładowarki i akumulatorów... Po w ogóle taką wystawiać na sprzedaż?
0
@IrekPOL poogladaj na Niemieckich stronach
Widzialem komplety za 230€.
W PL z tego co wiem maja mode sprzedawac bez osprzetu.
Ogolnie polecalem modele :)Poszukaj moze cos fajnego i kompletnego z Makity znajdziesz :)
Husqvarna tez chwala.
Pozdro :)