- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1550 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1550 Culés
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka. Zamiast na wywiad ordynator nie powinien pójść na policję złożyć zawiadomienia?
@Comentateiro @michal26 @Roobo @misterio @Bykunn @BillyButcher
9
@Kgorecki2500 on zdaje się dzisiaj ma przesłuchanie przez prokuratora.
24
@Kgorecki2500 mam nadzieję że ta sytuacja wyjdzie nam jako społ. na korzyść tzn lekarze przestaną być świetymi krowami. OCzywiście szacunek się należy ale jak widać, nie zawsze liczy się tylko ratowanie ludzkiego życia, a również pieniążki, miliony.
Komentarz usunięty
2
@mmaciass Ciekawe, czy jakby zrobić ankiety wśród lekarzy np. motywacji do pracy, czy nie okazałoby się, że główną motywacją jest kasa?
34
@Comentateiro przestań. Jakby nie było Kanału Zero może nikt by tej sprawy nie ruszył. Narzekacie na ten KZ a tak na prawdę zrobili i robią wspaniałą robotę, czy Wam sie to podoba czy nie
0
@Comentateiro stawiam wzorem Hajty że 70% kasa, 30% powołanie. Oby nie gorzej.
0
@Comentateiro główna motywacją jest kasa, jak zbierasz na samochód czy mieszkanie. W ich przypadku to już chyba nie ma żadnej motywacji.
3
@Kgorecki2500 Ale Tusk ma farta ze to nie wywaliło przed wyborami, byłby skończony jak konfa gdy wybuchła afera z pedofilami.
Komentarz usunięty
6
@Kgorecki2500 @mmaciass @Comentateiro jakby na to nie spojrzeć to jesteśmy jako pacjenci w dupie.
Bo, albo ten lekarz to jest wariat, a mimo tego jest zatrudniamy w służbie zdrowia i daje mu się kierować całymi oddziałami i pozwala mu się operować ludzi.
Albo o zgrozo mówi prawdę.
Oczywiście Krzysia Zero nie oglądam, ale od rana już się naczytałem o tym wywiadzie.
W obu przypadkach jest po prostu masakra dla nas pacjentów.
Kacper, dlaczego Ty mnie nie oznaczasz? Chcesz pstryczka w nos?
2
@Foton No ok, może teraz masz dużo racji, ale megalomania, rozpoznawalność, sława - to są czynniki, które w różnym procencie nakręcają Narcyza.
Zresztą od kiedy 1 mld na koncie powstrzymywał miliarderów przed zarabianiem kolejnych miliardów. Twierdzisz, że bogaci ludzie są wstrzemięźliwi? No, nie żartujmy
15
@Comentateiro Co Cię tak boli jego kasa? Zarobił to ma. Lepsze to niż kraść kasę z budżetu państwa.
Zresztą można z nim sympatyzowac czy nie, ale w tej sprawie na sto procent racji, że wyciągnęli to na światło dzienne. Teraz możesz się gotować, ale sytuacja byłaby zupełnie inna jakbyś potrzebował hospitalizacji, albo kogoś z Twojej rodziny hipotetycznie potraktowano by tak, jak potraktowano tych ludzi w szpitalu w Warszawie
3
@Kgorecki2500 to kiedy przypadkowe samobójstwo pana Emila?
22
@Comentateiro Ale jesteś przesiąknięty propagandą partyjną aby takie gówno z siebie wypuścić chłopie xD Chyba zgłosił nieprawidłowości mające miejsce w tym szpitalu zarządowi, a potem prezydentowi miasta.
1
@Deathwing112 Po pierwsze - nic mnie nie boli, jeśli kogoś motywuje kasa, dla mnie nie jest punktem odniesienia, właśnie z tego względu ma zerową wiarygodność.
Po drugie - nikt nie przeczy, że ujawnianie afer jest pożądane. Czy ja go krytykuję, za ujawnienie afery szpitalnej?
W sumie Twój wpis nie jest do mnie
0
@Comentateiro nie obchodzi mnie jego motywacja, natomiast obchodzi mnie motywacja lekarzy, którą wykazał a nie zrobili tego inni. Jeżeli coś jest aferą to nie rozumiem dlaczego ma się nie klikać.
12
@Kgorecki2500 Koleś złożył skargę do dyrektora szpitala ( KO ), rady nadzorczej ( KO ), Prezydenta miasta (KO), no to wiadomo że jakby poszedł do prokuratury (KO) to oczywiście że udałoby się sprawe załatwić.
2
@CLS63AMG Tu Cię zmartwię, nie kieruję się wypowiedziami partyjnymi, bo ich niemal nie słucham. Zresztą której partii? masz jakąś koncepcję?
Odniosłem się do tego co napisał @KGorecki, on też jest przesiąknięty propagandą? Dlaczego jemu tego nie napiszesz - bo jest konserwatystą? Czy on też przesiąkł czymś? Widzisz, jaki jesteś wybiórczo uczciwy, jak przystało na osobę zaczadzoną uprzedzeniami.
Czyli nie zgłaszał tych nieprawidłowości policji? Nie wiem, czy to chodzi o tego gościa, ale on nawet formalnie nie doniósł prezydentowi tylko wysłał wiadomość na komunikator.
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Kto powiedział, że tego nie zgłaszał?
25
@Comentateiro
Nie sądziłem z 2 lata temu, że przebijesz fanatyzmem arasztoszito. Nie ma nawrockiego i prawicy to w stanowskiego, byle zaatakować. Co te twoje pierdy mają do posta wspólnego? Nie wiem jaką ludzie mają relacje ze stanowskim, ale na pewno nie tak poddańczą jak ty do zembaczyńskiego, tuska, giertycha i reszty twoich właścicieli. Gdziekolwiek jakkolwiek tyłka nie dadzą, tam silny razem kucyk giertycha, już patataja bronić i atakować wszystko co da się podłączyć pod prawą stronę ;-d Odleciałeś chopie już tak bardzo... Powinni ci usunąć konto. Nie wiem czy to ci pomoże, czy jesteś już nie uleczalny, ale większości użytkowników by się korzystało z rambli dużo przyjemniej ;)
3
@Rhaan A nie, to nie ma co iść zgłaszać przestępstw na policję tylko od razu do telewizji ;p
4
@Kgorecki2500 w przypadkach politycznych? Oczywiście że tak, proszę Cię to nie jest nawet kwestia tego kto rządzi. Jeśli dajmy na to nie lubisz Pisu to dam Ci odpowiedni przykład. Czy jakby prokuratorem generalnym był Ziobro to myślisz że rozliczyłby kolegów z partii? Otóż nie, jedyna szansa załatwienia spraw politycznych to ich nagłośnienie, przypomnę że mieliśmy ostatnio przypadki kiedy odwoływano prokuratorów którzy chcieli się zabrać za niewygodne sprawy.
2
@Rhaan No się nie zgodzę, zawsze warto iść na policję i potem udzielić ewentualnie wywiadu co by zachęcić organy ścigania do działania.
5
@Kgorecki2500 "A nie, to nie ma co iść zgłaszać przestępstw na policję tylko od razu do telewizji ;p"
Gdybyś obejrzał wywiad, to wysłuchałbyś na przykład telefonu od jakiejś lekarki, która opowiedziała, jak to wyglądało w jej przypadku. Wszystko jest możliwe dla kogoś, kto sam nie musi tego zrobić.
Masz, leniuszku:
8
@Kgorecki2500 "No się nie zgodzę, zawsze warto iść na policję i potem udzielić ewentualnie wywiadu co by zachęcić organy ścigania do działania."
Dzieckiem jesteś. Wybacz, ale takie masz myślenie. Ten gość - o ile prawdę mówi - rozmawiał z Kacprzykiem i mówił mu, że ma odejść z pracy, bo szkodzi pacjentom. Ten obiecał, że tak zrobi, a potem poszedł do wiceprezydent W-wy na rozmowę, a za dwa miesiące ten sygnalista został zwolniony. A przecież powiadamiał też inne organy, przełożonych, władze szpitala. I jak skończył? Wybacz, ale Ty rozwoziłeś do tej pory jedzenie, zaczniesz pracować w jakiś poważniejszy sposób, może w jakiejś instytucji państwowej, czy czymś takim, to zobaczysz, że życie to nie baśń, gdzie dobrzy wygrywają, a potem żyją długo i szczęśliwie.
0
@Dari0G Niestety, podpisuje się pod tym wpisem z całą sympatią do OPa. Nawet jakby na policję poszedł to przez koneksje polityczne nic by nie wskórał, a paradoksalnie zgłoszenie tego bezpośrednio zarządowi a potem Prezydentowi było lepszym pomysłem. Tak prezydent czy zarząd nie wymiga się, że nic nie wiedzieli.
5
@Kgorecki2500 Nie no pewnie, najlepiej ich poinformować przed nagłośnieniem sprawy żeby mieli czas na mateczenie, pozbycie się dowodów i ustalenie wspólnej lini postępowania. Genialne rozwiązanie. To właśnie przez taką naiwność mamy problem z seryjnymi samobójcami, ile to już mieliśmy przypadków gdzie ktoś dzień przed złożenem zeznać został znaleziony martwy, w celi, ze współwięźniami którzy nic nie widzieli bo spali a wszystko miało miejsce jak akurat nie działał monitoring...
0
@Fantastyczny Chłopiec Pięknie wyjaśnione. W pojedynku Fantastyczny Chłopiec vs Fanatyczny Chłopiec zwycięzca jest już znany. Zaraz będzie wycie i blokowanie =D
0
@Comentateiro Facet, czytam czasem twoje wypociny ale tym razem to już przegina. Zastanawiam się czy jesteś aż takim impotentem umysłowym czy faktycznie tak myślisz. No nie poszedł na policję i to jest twój argument?
Facet opowiada TAKIE RZECZY otwarcie w Kanale Zero ryzykując wszystko co ma a Ty się martwisz, że partia której jesteś fanatykiem dostała pstryczka w nos i kolejna aferka której nie da się jakoś logicznie wytłumaczyć powoduje u ciebie totalną ignorancję i impotencję umysłową.
1
@Fantastyczny Chłopiec klasyk u tego użytkownika, nie do odratowania. Dziennikarz ujawnił największą aferę w służbie zdrowia od lat, to teraz będzie atakował stanowskiego, że jest bogaty xD
0
@Kgorecki2500 Kijem Wisły nie zawrócisz, a każdy ma własne życie i karierę.
Lekarze generalnie wiedzą o wielu patologiach, często drastycznych, ale trzymają gębę na kłódkę. Zresztą nie tylko lekarze. Takiego typa, który tak po prostu wyszedłby z tego typu kwiatkami, zwyczajnie się niszczy zawodowo za pomocą urzędników.