- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
12
- Dzień dobry, jakie Pan ma marzenie?
- Żeby to gupie lato upadło i sobie głupi ryj rozwaliło! Niech żyje jesień, zima i wiosna, precz z upałami, burzami i owadami!
2
@macio_944 A dla mnie zima. Klimacik fajny. Święta i gitara.
4
@Encore Dla mnie jesień i zima najprzyjemniejsze są. Mój klimat, dość introwertyczny i dla mnie osobiście spokojniejszy, refleksyjny.
3
@macio_944 Tak jest! Dowej mnie te zime, bo nie wytrzymie... Lato to najgorsza pora roku.
Za wiosną też nie przepadam, bo jest świadomość z tyłu głowy, że zaraz lato. :/
2
@macio_944 Dla mnie zima najlepsza, ale wiosna też przyjemna. W zimie jest o tyle dobrze, że wystarczy się ciepło ubrać. Przy upałach jest gorzej.
0
@macio_944 Tak, a później jak będzie minimalnie poniżej zera, to będziesz tęsknił za ciepłem.
6
@macio_944 Team Lato
1
@daniel32778 Hahah :D
-> napisz, że jesień i zima są dla ciebie najprzyjemniejsze
-> uzyskaj odpowiedź, że jak będzie minimalnie poniżej zera, to będę tęsknił za ciepłem
#logiczne
0
@macio_944 Dobra. Zobaczymy co napiszesz jak będą fest mrozy.
1
@daniel32778 Tutaj masz jeden z dowodów ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9517057#comment-9517057
1
@macio_944 A to przepraszam. Po prostu słucham/czytam opinie ludzi, którzy są wiecznie niezadowoleni.
0
@daniel32778 Spoko ;)
1
@macio_944 Pizgawica i zimno to przez 8 miesięcy w tym kraju jest. Nie ma nic lepszego niż lato. Jesień jest fajna na początku, ale im dalej tym gorzej.