- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
1
Czemu Griezmann nie jest nawet próbowany na pomocniku?
Kiwki nie ma, ale całą resztę wymaganych cech posiada.
Waleczny, zostawia zdrowie na boisku, dobry technicznie.
Jako "były" napastnik mógłby tez straszyć wejściem w pole karne.
1
@RosjaninBut On pewnie nie chce tam grać.
2
@Encore na ls pewnie chce
2
@RosjaninBut To nie jest tak, że można zawodnikowi wcisnąć każdą pozycję i on zawsze ją zaakceptuje, są piłkarze, którzy widzą się wyłącznie w roli ofensywnej i ich zdanie jest w tej kwestii bardzo istotne, a taki profil jaki posiada np. Sergi Roberto jest bardzo rzadki.
1
@RosjaninBut Griezmann mógłby być naszym drugim Rakiticem.
2
@RosjaninBut @Encore Ja to się zastanawiam skąd ten pomysł. On może i ma cechy które posiadają niektórzy pomocnicy . Ale żeby grać u nas na tej pozycji to mu brakuje sporo. Nie mówiąc już o tym że chłop ma 30 lat !!! I jak ma się nauczyć automatyzmow wymaganych na tej pozycji w kilka miesięcy nawet ? Jak ? To nie jest junior czy młody zawodnik żeby mu pozycję zmieniać i kombinować! Do tego chyba nikt nie jest taki głupi żeby płacić ponad 120mln za zawodnika żeby mu zmieniać pozycję.....
0
@PatrykBarca To swoją drogą ale on pewnie tam zwyczajnie nie chce grać. Jest napastnikiem-lub dziesiątka jakby nie było.
0
@PatrykBarca Akurat zmiana pozycji nie oznacza, że 120 w błoto.
Gdyby dobrze sobie radził. Jednak zapewne nie chce tam grać.
To nie jest skrzydłowy, ani szpica, nominalnie pląta się gdzieś przed polem karnym, do pomocy niedaleko.