- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
0
https://www.futbin.com/21/player/1291/gylfi-sigursson
700 łapek w dół, komentarze wyłączone, ale cóż... sam sobie zasłużył.
11
@Kettger Wiesz z tego co kojarzę to człowieka najpierw powinien skazać sąd i wtedy można mówić, że jest winny i sobie zasłużył ( przynajmniej z naszej perspektywy w której nie wiemy praktycznie nic).
7
@Kettger Wiesz, ze najpierw człowiekowi należy udowodnić winę? Wiesz co to jest domniemanie niewinności?
Komentarz usunięty
7
@Kettger Został zatrzymany z PODEJRZENIEM popełnienia przestępstwa. Dopóki sąd nie udowodni mu winy nie należy go osądzać. Przecież sąd może powiedzieć, że nie ma dowodów i go uniewinnić.
0
@Kgorecki2500 Jeżeli nie ma dowodów, to państwo demokratycznie nie aresztuje człowieka. Muszą być dowody, a jego żona od razu skasowała konto na portalu społecznościowym.
2
@Kettger Może skasowała, bo ludzie, którzy już uznali Sigurdsona za winnego mogą wysyłać jej obraźliwe komentarze lub groźby? A co do aresztowania bez dowodów. Przykład z Polski z Tomaszem Komendą. Chyba tak nie do końca był winny.
4
@Kettger Tomasz Komenda mialby pewnie nieco inne zdanie w temacie ,,aresztowania w państwie demokratycznym" :-P
0
@koziar Porównywanie Polski po transformacji do dojrzałej demokracji angielskiej. xD
7
@Kettger Swego czasu Robin van Persie przesiedział 2 tygodnie w areszcie przez fałszywe oskarżenia o gwałt, w jakże postępowym kraju jakim jest Holandia, więc samo zatrzymanie nie jest żadnym dowodem, szczególnie że oskarżanie piłkarzy o nadużycia seksualne przez pragnące sławy celebrytki to żadna nowość.
3
@Kettger Przecież ty się teraz ośmieszyłeś. Gość został zatrzymany a nie aresztowany. Żeby kogoś skazać należy mu udowodnić winę. Ludzie chodźcie na wybory a nie rozumiecie takich prostych rzeczy?
1
@Kettger Dla Twojej wiadomości mam kogoś w rodzinie, który był zawinięty przez policje jak ostatni pies, siedział w areszcie 2 miesiące i zostawił wypuszczony z powodu braku dowodów. Smutne, że tacy jak Ty chodzą po tym świecie i piszą takie bzdety.