- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
1
TOP 10 największych problemów na świecie:
Miejsce 1 - tematy polityczne, szczepionkowe i światopoglądowe w gorących dyskusjach na Ra Lambli. Szczególnie te popierające lewa stronę sceny politycznej
Może w jakimś małym stopniu bym to zrozumiał gdyby to wisiało na samej górze i zaslanialo stronę, ale to jest na dole i żeby to zobaczyć to trzeba wejść na stronę główna i tam zjechać, bo na Lambli jest automatyczne ladowanie strony i ciężko zobaczy te „gorące dyskusje”. Jeszcze gdyby to było tak ważne, ale no nie jest xD
0
@DaPidejpi Jak jesteś na lapku to od razu widać.
0
@DaPidejpi Chyba, że ktoś na desktopie, to wtedy od razu ma po lewej. Ale doprawdy, ciągle zadziwia mnie płacz o to, że czegoś jest za dużo na La Bambie. Nawet osoby, które w większości ignorują takie rzeczy to i tak popierają krzykliwe wpisy o zbytniej agitacji polityczno-światopoglądowej.
0
@koksik2700 możliwe, ale nadal nie widzę, żeby stwarzać problem o to
0
@macio_944 często problem o to maja osoby, które to same napędzają. Tego to już w ogóle nie idzie zrozumieć
0
@DaPidejpi miejsce 1 - jakieś łebki które na ten temat codziennie piszą osobne posty
2
@Potezne_zakola krystianek bo ci żyłka pęknie
0
@DaPidejpi Jak zjedziesz szybko na telefonie na dół strony to też widać.
0
@Criss18Barca No ale zaraz to znika, bo wcześniejsze komentarze się ładują wiec nadal nie widzę powodu, żeby robić z tego problem
1
@DaPidejpi od pewnego czasu sledze twoje działania na serwisie i nawet nie proś żebym to oceniał. Na dobrą sprawę nie mam żadnego interesu żeby się w to angażować, ale skończ płakać, i'm not your league, niemożliwe jest porównywać mój status do Twojego
0
@Potezne_zakola nawet nigdy nie pomyslalem, żeby ktoś oceniał moje wpisy tutaj, a tym bardziej, żeby była to twoja osoba. Nie wiem w sumie czemu powiadamiasz mnie o tym ze śledzisz moja aktywność na stronie, ale jak chcesz to rób to ile ci się podoba
0
@Potezne_zakola @Bartek22 Tutaj masz prawdziwego śledczego :D
0
@DaPidejpi na chillu dapi
Nie ma co się przejmować
Nie interesuje cb dyskusja bądź wiesz, że to walka z wiatrakami to sb odpuszczasz
Nie ma sensu bawić się w głos ludu i tłumaczyć im rzeczy oczywiste
Jak do tej pory nie zrozumieli to nie beda w stanie zrozumieć i tyle w temacie
Smacznej kawusi ;)