- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
4
Skończyłem Assassin Creed Valhalla: Gniew Druidów czyli pierwszy duży dodatek do podstawki. W mojej opini daje 9/10, bardzo mi się podobało, ale trzeba brać pod uwagę ze nie różni się wiele od podstawowej wersji gry, wiec jak ktoś się odbił od niego to Gniew Druidów tez mu się nie spodoba. Dostajemy tam dużo więcej tego samego, plus dodatkowo placówki handlowe które możemy rozwijać i za przedmioty w nich wyrabiane dostawać rożnego rodzaju nagrody. Oprócz tego fabuła jest bardzo ciekawa, ale nie będę sie o niej wypowiadać żeby nie spoilerować. Jak komuś sie podobała podstawka to mocno polecam, bo znowu sie świetnie bawiłem, a na horyzoncie drugi duży dodatek, Bitwa o Paryż :)
0
@Janas11224 poczekam aż dwa wyjdą i nabędę ;) podstawka świetna
2
@Janas11224 @Ghotti a ma być ponoć trzecie dlc tylko Ubisoft czeka z ogłoszeniem :D
0
@Piorun tak słyszałem, widzę za 150 PLN wersje ultimate z season pass i myślę czy nie kupić @Janas11224
0
@Ghotti grosze :D
0
@Ghotti No ja kupiłem gniew druidów za 100 i drugi tez kupie osobno za stówkę xd ale No opłaca się generalnie ten season pass jak chcesz w oba grać.
@Piorun a to nie wiedziałem. Im więcej tym lepiej bo już mam prawie 200h nabite i jeszcze się nie znudziło, tylko aktualnie mam nic do roboty bo zrobiłem wszystko :p
0
@Janas11224 3 dni temu skończyło się promo na klucze tak by był za 120 gold z season pass :/
0
@Janas11224 @Piorun jednak promo nadal obowiązuje i kod wszedł kupiłem gold z season pass za 135 pln na xsx ~~
0
@Ghotti jest w tym tez podstawa?
0
@Janas11224 mam nadzieje :D jest, to wersja podstakwa + season pass na dwa dodatki i jakies dodatkowe misje i ekwipunek
0
@Ghotti to mega mało, ale standard ze Xbox ma lepsze ceny niż ps. Kurde szkoda bo ja mam XSX i ps4 i gram w Valhalle na ps4 i jednak nie ma porównania do next gena, ale mam tyle godzin przegranych, cała mapa wyczyszczona itp wiec nie chciało mi się tego od niwa robić na xboxie xd
0
@Janas11224 ja mialem z XsX na premiere valhalle w boxie także nic nie tracę ;) chyba
0
@Ghotti ja kupiłem Valhalle na premierę na ps4 i xboxa dopiero kilka miesięcy później. No trudno. I tak jest to raczej ostatni duży tytuł który kupiłem na stara generacje. Resident Evil Village już był ograny na xklocku :p