La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

1

Pytanie do graczy FMa, co zrobić jak nie mogę dać Messiemu większej pensji? Maksymalnie mogę dać mu 3,59 mln euro za sezon podczas gdy on oczekuje ponad 4 mln. Skończyłem mój pierwszy sezon w FM kiedykolwiek i nie wiem jak mam z nim przedłużyć ten kontrakt

5

@DejMian111 Dogadaj się z mediami żeby go zbesztali że nie zależy mu na klubie itd

konto usunięte

20

@Mario96w rządy Barto w pigułce XD

2

@DejMian111 Jeżeli budżet się nie spina, to możesz ewentualnie zmniejszyć budżet transferowy i zamienić go na pensje. Inną opcją jest sprzedaż piłkarzy, co powinno dać Ci dodatkowe środki.

1

@Kettger no właśnie zwiększyłem budżet na transfery i dalej to samo, mogę dodać jakieś klauzule żeby zwiększyć szanse na zaakceptowanie przez niego niższej pensji?

0

@korolocik Dokładnie ^^

0

@DejMian111 Ja zawsze daje jak najwięcej różnych premii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?