- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1657 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1657 Culés
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
11
@Batys U ciapaka będę spędzać.
1
@Batys Tunezja - Djerba, ale to na początek jesieni dopiero
1
@Batys niestety jestem juz blisko końca urlopu.... w sumie pierwszego od 4 lat. Kierunek Chorwacja
2
@Batys klasycznie do Dalmacji
14
@Batys żabka, tu na rogu obok mnie
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
1
@Jakchcesz na bogato.
1
@Batys niecałe trzy tygodnie nad Bałtykiem ;)
3
@Batys Najpierw jadę na Woodstock na przełomie lipca i sierpnia. Później lecę do Alghero.
1
@Mario96w pogoda i tak Ci tam dopisze.
1
@Irmscher10 zadowolony?
0
@Puyolex czyli już któryś raz tam?
1
@Batys Egipt czy takie Tunezje właśnie to gwarancja pogody i ciepełka na szczęście
0
@tadzik447 zjedz rybkę :)
0
@Batys panie kogo to stać na urlop
1
@MesQueUnClub_87 elegancko, trzeba korzystać z pogody i życia.
1
@Mario96w trzeba przed zimą się naładować ;)
0
@Podkolesin No ciężko w tej Polsce.
1
@Batys Valencia, mam nadzieję na zaćmienie słońca
0
@nieprzysiadalnosc oby się udało, powodzenia. Na długo?
2
@Batys Polish Sea Baltic xd
0
@krefi10 czyli na bogato skoro stać Cię na wydatki u nas heh.
3
@Batys Barcelona - oby wypaliło
1
@Batys jak zawsze bardzo. Jestem tu piąty raz i zawsze chętnie wracam
1
@Konradowskyy pięknie, jaki kibic taki kierunek. Na długo planujesz?
1
@Irmscher10 jeśli jesteś zadowolony, to jest najważniejsze. Po co szukać coś innego jeśli się ma sprawdzone.
2
@Batys Właśnie wróciłem z urlopu :') Andaluzja odwiedzona, a teraz znów za robotę trzeba się wziąć
1
@Batys na weekend. Jeszcze dodatkowo Chorwacja, ale to takie wstępne plany, tam już na około 10 dni.
1
@Antimadridista_WR warto było? :) Teraz na szefa nieroba trza robić ;)
1
@Konradowskyy uuu to ogólnie ładnie się zapowiada, Chorwacja piękny kierunek.
2
@Batys polandia XDD
1
@Batys Oczywiście, że warto. Wiele pięknych miejsc, a niektóre jak z filmu. Możliwe, że jeszcze wrócę tam kiedyś, bo nie zdążyłem wszystkiego zobaczyć, za dużo tego.
0
@Batys nad morze jeżdżę kilkanaście lat i ani jednej ryby tam nie zjadłem ;D
1
@Batys Na tydzień, żeby i trochę zwiedzić i trochę poleżeć na plaży :D
2
@Batys
W Turcji bylem tydzien temu a drugie letnie wakacje ostatni tydzien sierpnia polskie gory - na 90% Bialka cos ogarne w tym tygodniu:)
Plus wiadomo w lato kilka wycieczek weekendowych po Polsce poki pogoda:)
1
@Antimadridista_WR nadrobisz, zdrowie aby tylko pozwoliło :)
0
@tadzik447 za drogo? :D
1
@lucca87 co nasze to i również piękne, szczególnie góry :)
1
@Batys Jadę do pracy do Niemiec na czas urlopu
0
@Batys nie przepadam
0
@agaFCB czyli nici z urlopu, praca goni pracę.
2
@Batys Byłem już na Malcie i w Tatrach, chyba jeszcze polecę na kilka dni do Norwegii do znajomych. To by było na tyle raczej. Tak to nad jeziora w soboty.
0
@tadzik447 to kup sobie parasol i odpoczywaj :D
0
@lithotripter to żeś się rozszalał, drugi nie może sobie pozwolić nigdzie na urlop, a Ty 3 miejsca.
1
@Batys Dodatkowa kasa się przyda tym bardziej, że muszę robić remont to grosz do grosza trzeba ciułać
1
@agaFCB niestety, kasa sama nie spadnie z nieba, jeśli się coś chce, trzeba na to zapracować.
3
@Antimadridista_WR Rok temu byliśmy w Andaluzji a dokładniej na jej wschodzie. Mega nam się podobało i Granadę na pewno będziemy chcieli jeszcze odwiedzić. No i została nam zachodnia część do zwiedzenia.
@Batys Byliśmy w tym roku na 2 wyjazdach już: tydzień w Barcelonie w marcu - maraton, wybory prezydenckie oraz 2 mecze (Sevilla i Newcastle) oraz tydzień na Malcie, skąd wróciliśmy 15 dni temu. W sierpniu planujemy przedłużony weekend w Szkocji (Glasgow + wrzosowiska), co oprócz tego to nie wiemy, czekamy na kalendarz ligowy oraz LM.
@lithotripter Jak się Malta podobała?
1
@Batys Ale tak na 4 dni max, nie wiem czy będę miał dłuższy urlop. Zbieram na samochód xd
1
@Gary nieźle, lubisz chyba dużo podróżować?
0
@lithotripter Lambo? :D
1
@Gary Bardzo mi się podoba, byłem drugi raz, wcześniej w 2019 :D
2
@Batys To bym zbierał jeszcze jakieś 20 lat. Na razie Kia Stinger.
Może wezmę 2 tygodnie urlopu żeby dostać pieniądze na "gruszkę" z pracy, ale będę siedział w domu xd
2
@Batys Ja to wiem, jak trzeba to się szuka nawet czegoś dodatkowego do wypłaty stałej, dla mnie to nie problem. Od małego byłam uczona pracy. W wakacje id szkoły sama zarabiałam na zeszyty i książki więc wiem o co chodzi ;)
1
@Batys Tak, oboje z @Safinetka lubimy i tak rocznie to z 27 dni urlopu 25-26 idzie na wyjazdy. Zawsze mówimy, że nie stać nas na rowery, bo ile się da ładujemy w budżet wyjazdowy.
@lithotripter A to my mieliśmy mieszane uczucia. Trafiliśmy fajny hotel i wypoczęliśmy, ale atrakcje to tak różnie, niektóre spoko, inne dupy nie urywały. Jak dla mnie Malta nie wykorzystuje swojego potencjału, gdyby bardziej zadbali o niektóre atrakcje czy o infrastrukturę (brak chodników, zaniedbane budynki), to pewnie nasze wrażenia byłyby lepsze.
Edit: u nas "gruszę" dostaje się już za 5 dni wolnego ciągiem, więc swoją już dostałem.
3
@Batys ja już na urlopie od 10 czerwca. Będę się lenił do końca września.
Trochę posiedzimy w lesie nad rzeką w domu letniskowym. Trochę posiedzimy na Maderze, bo mam tam trochę roboty.
I dwa tygodnie planujemy albo Wyspy Owcze, albo Islandia. A może jedno i drugie. Zobaczymy.
@MesQueUnClub_87 baw się dobrze na Woodstock
1
@Batys Wykorzystałem już większość w lutym i marcu. Pod koniec lipca jadę do Barcelony służbowo bo taka fajna rosjanka (świetny tyłek i ładna buźka) otwiera centrum rehabilitacyjne w Barcelonie i ją wyposażam w sprzęty. Przy okazji może zostanę kilka dni dłużej
2
@Batys Urlop u mnie jest zawsze i nigdy, ale jeśli chodzi o wyjazdy to początek lipca Pomorze polskie, a w sierpniu jakaś egzotyka - może Filipiny
2
@Safrani Dzięki, pierwszy raz będę i nawet fajne zespoły mi się trafiły.
1
@Batys
Kamper wynajety i podróz podróz wzdluz wybrzeza z Bergamo do Sycylii i z powrotem
1
@Batys Jestem już po wyjeździe :D
1
@Safrani to odpoczywaj :)
0
@Gary hmm Twoja żona ma tutaj konto? Chyba że coś źle rozumiem :)
0
@agaFCB pracowita kobieta :)
0
@pt9 rosjanka plus Barcelona i masz dobre połączenie.
0
@MessiForeverTheBest ciekawa opcja z Filipinami.
0
@Terroriser ile osób? ;)
0
@Bykunn na miejscu coś było czy zagranica? :D
0
@lithotripter ważne że swoje :D