- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1064 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1064 Culés
1
W Fifie 2017 jak robiłem sobie karierę Barceloną to zawsze PSG chciało Messiego lub Neymara lub Suareza. Zawsze sobie mówiłem,, Przecież nigdy żaden z nich tam nie przejdzie ''
No to się pomyliłem :(
1
@AntekGriezmann No u mnie beka,bo w fifie 17(w lutym 2017,ale czasu realnego),City kupiło mi Neymara za 219,5mln...a 4 miesiące później w prawdziwym świecie PSG kupiło za 222 mln.Śmiałem się wtedy,że na taką kwotę w życiu realnym się poczeka,no cóż.
To nic,okienko później kupili Suareza za ponad 100 mln.
Obaj mi mówili,że są zadowoleni z pobytu a kilka dni po wiadomości,zasmuceni i zapłakani,z tego,że są liderami w bramkach-odchodzą z zespołu.Bardzo realistyczne.
Na szczęście dalsza część się nie sprawdziła w życiu realnym,czyli United kupujące w 2 sezony Griza,Umititiego,Aguero(odkupili ode mnie po sezonie,gdzie kupiłem go ja za hajs z Suareza),Benzeme,Lukaku,Ibre,Varana,Lacazette i jeszcze kilku innych topowych.Wszystkich mieli w jednym składzie,nie pytaj jak to możliwe.
Mbappe wylądował w Bayernie a Ronaldo na początku 1 sezonu w Chelsea.
Nani mając kilka bramek i 2-3 miejsce w lidze z Valencią zdobył ZP.
Real mimo zajęcia 5 miejsca w lidze,grał w LM w przyszłym sezonie.
Andreas Christensen z którym podpisałem umowę po wygaśnieciu jego kontraktu z Chelsea za darmo,przeszedł do jakiś leszczy a ja opłacałem jego pensje.
To samo z Dybalą,który po kilku sezonach zdobywał u mnie ZP.Przedłużyłem kontrakt,chore pieniądze płaciłem,bo tak go wymaxowałem a chłop odszedł za darmo do kogoś innego.
Hit giera była nie ma co ;D
0
@QUNJ Oj fifa 2017 jedna z lepszych.