- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
0
Jak u Was wygląda ilość oglądania futbolu? Nadal poświęcacie na to dużo czasu i jest to waszą główną pasją czy czujecie się wypaleni?
Ja oglądam praktycznie tylko Barcę, sporadycznie The Reds i z kilka ciekawszy z faxy pucharowej LM.
0
@Kamiloza91 Barcelona i Real Madryt.
1
@Kamiloza91 Wole pójśc w weekend z ziomkami na orlik lub jakiś rowerek ale się obejrzy coś od czasu do czasu
1
@Kamiloza91 Z racji spadajacego zainteresowania, jak i brakiem czasu, ogladam wylacznie Barce, i to nie zawsze i czasem ciekawsze mecze w PL i LM. W tym sezonie bede chcial ogladac wiecej Arsenalu, no i pewnie PSG.
0
@Kamiloza91 Czuje sie wypalony. Chciałbym w piłce reset i zmiany. Zlikwidować nie istotne puchwry i turnieje zmniejszyć, ilość meczy, skrócić czas gry i zdynamizowac piłkę.
0
@Kamiloza91 tylko Barca zdecydowanie kiedyś więcej oglądałem praktycznie każdy mecz BVB
2
@Kamiloza91 Ja totalnie się wypaliłem, jeżeli chodzi o oglądanie ligi. Po prostu nie mam na to czasu, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Winowajcą może być Valverde bo to właśnie przez nudną grę Barcy za jego kadencji zacząłem oglądać coraz mniej meczów i tak już zostało. Poziom La Ligi również nie zachęca do oglądania.
0
@Encore Nie wiem czemu ale wydawało mi się, że spoeo oglądasz ligi angielskiej.
0
@Kamiloza91 No tak ale jak mamy taką pogodę fajniutką to szkoda w domu siedziec
0
@4drian0 Wydaję mi się, że jak się kończy te 20 lat to często to zainteresowanie soada. Może się mylę.
0
@Kamiloza91 Tylko Barca, staram się każdy mecz.