- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
1
Messi u nas przez 15 lat też generował ogromne zyski.
Tak ogromne, że dzisiaj jesteśmy bankrutami i za chwilę zostaniemy sprzedani spółce akcyjnej.
12
@horang jak Bartomeu zarządzał klubem to nic dziwnego. Wtedy ze złota gówno powstaje.
28
@horang Trollujesz, czy masz 11 lat?
3
@horang A to wina Messiego, że Bartek te pieniądze można powiedzieć wywalał przez okno łopatą?
3
@horang bo przepłacanie za piłkarzy i dawanie im chorych kontraktów nie ma nic z tym wspólnego...
0
@horang Komu ta spółka miałaby zrobić przelew za kupno klubu?
0
@mkord wierzycielom.
0
@horang sprzedani spółce akcyjnej, to jest dopiero hit, tego jeszcze nie grali :)
1
@AlexDark00 @D10SLEO Po części takie wysokie kontrakty wyniykały z winy Messiego, a raczej z jego kontraktu który był kominem płacowym i nie mówie tu że on na to nie zasłużył, ale z automatu każdy zawodnik chciał więcej, podobna sytuacja byłby w Milanie gdyby przedłużyli Donnarume za chore pieniądze odrazu by sie ustawiła kolejka do podwyżek.
1
@Dzemix111 nie muszę ci odpowiadać bo twój nick mówi sam za siebie.
2
@horang Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym piszesz.
0
@Catalanian1991 ostatnio BarcaInfo wrzucal cos ze jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze bedzie FC Barcelona S.A. takze niewiadomo.
0
@mkord jak zostałeś zaorany to przynajmniej siedź cicho przyznaj się do głupoty i nie brnij dalej.
0
@horang co masz na myśli? XD
0
@Tomek54321 ale potrafisz odróżnić sytuację gdy podmiot sam staje się spółką S.A. od wykupienia przez inną spółkę S.A.? Błagam