- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1238 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1238 Culés
3
Jeżeli planem Laporty było odsunąć Leo od Barcy. To czy nie byłby glupkiem, skoro ten Leo przynosi ponoć tak ogromne zyski? Dla mnie to dobra decyzja. Szkoda takiego pożegnania, ale rok temu sam Leo chciał zgotować nam nie lepsze.
1
@koksik2700 decyzja może nie była dobra, ale konieczna. Leo sam na siebie zarabia i jeszcze przynosi zysk, ale są inni piłkarze jak Pjanic czy Cou, a ich ogromne pensje już się nie opłacają. Dlatego aktualnie wydajemy 103% przychodów na pensje. W konferencji poświęconej Leo, Laporta mówił, że z nim byłoby to 110%. Do tego dochodzą kwestie zarejestrowania piłkarza… skoro Depay i Garcia zmieścili się dopiero po znacznej obniżce przez Pique, to dla Messiego musieliby obniżyć pensje wszyscy, a jak wiadomo dla niektórych liczy się kasa
0
@The_Man No sorry ale to jest absurdalne jeśli masz piłkarza który na siebie zarabia :) to robisz wszystko by go zatrzymać by pomógł ci przejść kryzys suchą stopą a nie puszczasz go w świat.
Wciąż nie ma nowych sponsorów których obiecał, a o BC napisał że oferty były niedoszacowane, ok tylko to żaden problem byle wystarczyło ci na Messiego.
Z trzech obietnic wyborczych nie spełnił żadnej.
Wniosek jest jeden wcale na siebie nie zarabia.
1
@Gall sponsorzy jeszcze są ci sami co za czasów Messiego wiec nie ma tu mowy o zwiększeniu czy zmniejszeniu zysków gdyby Messi został. Tak więc nie nazwałbym tego puszczeniem Messiego, a raczej jego odpuszczeniem. Na to, żeby Messi został uważam, że nie było szans. Wystarczy spojrzeć jakie były problemy z zarejestrowaniem Depaya czy Garcii. Poza tym ogromny dług i kolejne straty. Poza tym Messi grałby tu 2-3 lata a Barca musiałaby spłacać go 5 lat. Do tej pory Messi był opłacalny, ale dla kibiców i sponsorów chyba trochę spowszedniał w Barcy. Wystarczy spojrzeć jaki boom zrobił po wejściu do PSG. 150 mln na samych koszulkach… nawet gdyby został w Barcelonie, zyski ze sprzedaży jego koszulki wyniosłyby dużo mniej
0
@The_Man Ja nie płaczę odnośnie odejścia Messiego tylko narracja że jest jak generator złota w ogóle nie pasuje z tym co później laporta robił. Jak tusquuets mówił że on by rozważał sprzedaż to ludzie go tu wyzywali a on miał wgląd w cyferki i wyszło na to że on widział więcej.
Laporta mówił że ma nowych sponsorów.