La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

konto usunięte

2

Cracovia organizuje akcję kto zaszczepi się pod stadionem obejrzy mecz z Jagielonią za złotówkę. segregacja ludzi na lepszych i gorszych trwa w najlepsze...

Widocznie mała garstka kibiców jeszcze wierzy w projekt Probierza. Swego czasu szkoleniowiec Cracovii wparował kiedyś na konferencję z doniczką i nasionami. Zrobił show wrzucił nasiona do ziemi i pokazał, że roślina nie rośnie od razu. Chciał przekazać tym samym dziennikarzom, że podobnie jest z budową drużyny że potrzeba czasu. Kiedyś mówili Probierz to Polski Guardiola brać go do reprezentacji za Nawałkę. Dobrze że nim nie będzie, bo kogo by miałby powoływać. Obcokrajowców?

15

@19cukier48 Ktoś ci każe się zaszczepić by obejrzeć mecz? :]

0

@19cukier48 odchodząc od tematu szczepień. Probierz miał to coś w pewnym momencie, ale zasiedział się w Cracovii. Z resztą jak to brzmi, zasiedział się w Krakowie a powinien w o wiele lepszym klubie. Teraz czas na przerwę i wyrwanie się od Profesora Filipiaka

konto usunięte

2

@barcelonaLM Póki co moge tak zrobić, lecz wszystko zmierza do tego by obejrzeć mecz na stadionie trzeba będzie spełnić dwa warunki. Kupić bilet i pokazac dowód zaszczepienia

konto usunięte

1

@jeyx77x 4 lata rosła roślinka...i wyrosło ostatnie miejsce Cracovii, sam Probierz ogłasza publicznie, że chce odejść z klubu a klub go nie zwalnia. Ciekawe kiedy profesor dogada się z trenerem i się rozejdą ich drogi. Oby wtedy nowy trener to poukładał bo mają kilku ciekawych zawodników np Hanca czy Pelle i żeby zaczął w końcu stawiac na Polaków

0

@19cukier48 Ja w ogóle nie rozumiem gadki że jak jakiś polski trener zajmie drugie miejsce w lidze przejdzie jakiś Litwinów to jebut do kadry go.
Praca w reprezentacji to powonna być nagroda za swoją karierę trenerską. Najlepiej tam pasują trenerzy 55-65.
Jak jakiś trener jest w Polsce dobry niech wyjedzie zagranicę, popracuje z lepszymi piłkarzami. Niech zachód ich zweryfikuje. Tam się sprawdzą to wtedy do kadry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?