- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
1
Mamy tu wielu, specjalistów zapytam jakie macie zdanie na temat, chemioterapi, chodzi mi gdyby wykryto u was raka leczylibyscie się chemią?
0
@gumaz Chemioterapia i radioterapia uratowały życie mojemu wujkowi. Niestety jest to droga sprawa i nie każdy może sobie pozwolić na taki ratunek.
0
@gumaz Tak, nie szukałbym szamanów. Żonę mojego brata leczyli chemią gdy zdiagnozowali białaczkę a potem jej nawrót.
0
@Fenyx i jak sie czuje teraz?
0
@gumaz W takiej sytuacji koniecznie (najlepiej niezwłocznie) udać się do drugiego lekarza. Jeżeli poradzi taki sam sposób "leczenia" to nie ma się co zastanawiać.
Generalnie jeżeli coś nie jest błahym problemem to zawsze dobrze mieć drugą diagnozę. Ludzie są omylni - lekarze również.
0
@gumaz Na szczęście po wyleczeniu nawrotu już funkcjonuje normalnie. Oczywiście jest pod obserwacją lekarza i musi robić ciągłe badania kontrolne, ale żyje normalnie. Oczywiście bez skutków ubocznych się nie obyło. Najgorszym jest np. to, że przesunął Jej się wiek biologiczny i w wieku 37 lat nie może już mieć dzieci (na szczęście miała już dwójkę przed całym zdarzeniem).
1
@gumaz Matko, XXI wiek, a ktoś zadaje takie pytanie? Po to właśnie jest postęp i medycyna, żeby z nich korzystać, zamiast wierzyć szamanom i leczyć się lewoskrętną witaminą :)
Parafrazując:
Mamy tu wielu, specjalistów zapytam jakie macie zdanie na temat, transportu, chodzi mi gdyby wykryto u was potrzebę dalekiej podróży to zdecydowalibyście się skorzystać z samolotu czy jednak wolelibyście wiosłować sami przez ocean?