- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
4
Nieźle....
10
@Peszko07 Zostawili Talibom, czy zostawili rządowi Afgańskiemu, który się po prostu zawinął i elko? Z takim wyposażeniem oni powinni walczyć z Talibami, a nie odpuścić bez walki...
3
@Peszko07 Wyjście Amerykanów z Afganistanu jest ich największą kompromitacją jaką pamiętam
0
@TheNekro94 No rządowi, ale sprzęt rządowy poszedł do Talibów :D
7
@MesQueUnClub96 Bo rząd uciekł i go zostawił. Więc przekłamaniem jest, że Amerykanie zostawili Talibom - tak jakby mięli z nimi zmowę. Rząd i wosjko Afgańskie dało dupy po całości. Tchórze i tyle.
9
@TheNekro94 tyle chyba mogli przewidzieć. Ich wywiad pracował tam od 20 lat.
1
@pepo_barcarzadzi
wiekszości i tak nie umieją obsługiwać.
Samoloty i śmigłowce większość odleciała - co zostało to praktycznie nie lata.
NIe mają pilotów i serwisantów - oferują im amnestie za pomoc.
Nawet nie umieją obsługiwać lotniska - proszą o pomoc Turcję.
Głupi nie są - większość sprzętu kupowali w Rosji lub Turcji - mało sprzętu z USA jest.
Coś zostawili ale szybko sie zuzyje i będzie tylko złomem
1
@Peszko07 Tak - a później by cały świat miał do nich pretensje, że nie zostawili Afganom żadnego sprzętu... Tak źle i tak nie dobrze.
2
@TheNekro94 Tak dokładnie, już widzę te komentarze "zostawiliście ich z patykami przeciwko armii talibów, co mieli zrobić, chlip ;(" :D Pompowali w nich sprzęt i kasę przez tyle lat (+ życie żołnierzy) a oni się zwinęli w tydzień. Fajno
0
@TheNekro94 W Pandżsirze w dalszym ciągu się bronią z Ahmadem Massudem na czele, co ciekawe mudżahedini nigdy nie oddali swoich ziem talibom.
Z Massudem przebywa również wiceprezydent Afganistanu Amrullah Saleh, który po ucieczce Ghani'ego mianował się na prezydenta kraju.
0
@Bykunn Od tego ma się wywiad.