La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

1

"WRC jest dla chłopców.
Grupa B była dla mężczyzn." Juha Kankkunen

3

@Kettger Grupa B to bylo szalenstwo, ale wlasnie w nim tkwilo piekno tej grupy.

Mam wrazenie, ze w ostatnich latach WRC mocno stracilo na popularnosci :(

0

@JimMorrisonFCB Dobrze, że jest jeszcze ktoś, kto pamięta legendarne auta bez kompromisów.

3

@Kettger ciekawe ilu "aktualnych" kierowców, siadło by do aut, w grupie B, i dzidowało jak kiedyś...przecież to były monstra..do dzis lubie poogladac na yt z glosnikami podkreconymi jakies stare filmy :)

3

@Kettger Jeszcze mnie wtedy nie bylo, ale auta z tej grupy zawsze podziwialem: najbardziej Forda RS200 i Lancie Delte S4 i oczywiscie Audi Quattro S4.

1

@Kettger Przypomnial mi sie tez fajny cytat, bodajze Markko Martina: "proste sa dla szybkich samochodow, zakrety sa dla szybkich kierowcow."

3

@JimMorrisonFCB ogólnie motorsport idzie w złą stronę a stoi za tym rzekoma ekologia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?