- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
6
Za komuny byliśmy dwukrotnymi medalistami MŚ w piłce nożnej, Grzegorz Lato został królem strzelców MŚ, gdzie w pokonanym boju to pozostawił takie legendy światowego futbolu jak Mullera czy Cruyffa, byliśmy mistrzami i wicemistrzami olimpijskimi, zdołaliśmy pokonać takich gigantów światowego futbolu jak m. in. Squadra Azzurra, England, Holandię, Canarinhos, Albicelestes, Francję itd. Najlepszy rozgrywający na globie, czyli "Kaka" Deyna, najlepsze skrzydła na świecie, czyli Lato oraz Gadocha. Byliśmy w siatkę mistrzami olimpijskimi czy mistrzami świata, to było za czasów "Kata" Wagnera (Wójtowicz itd.). Mieliśmy najlepszą lekkoatletkę na świecie, czyli Szewińską, mieliśmy mistrzów olimpijskich m. in. Wszołę, Komara, Pyciaka - Peciaka, Malinowskiego, Ślusarskiego, Kozakiewicza. Mieliśmy znakomitych ciężarowców - Paliński, Smalcerz a zwłaszcza Baszanowski. Mieliśmy znakomitych kolarzy - Szurkowski, Szozda, Jankiewicz, Mytnik, Lang, Kowalski, Piasecki czy Halupczok. Mieliśmy znakomitych szermierzy - Woyda a zwłaszcza Pawłowski. Znakomitego narciarza - Łuszczka. Mieliśmy MŚ na żużlu - Szczakiela. Aaaa gdzie Sobiesław Zasada, Hoffman, Wroński, Legień, Supron, Boniek, Grubba, aaaa gdzie słynna polska szkoła boksu (Feliks Stamm)... Kulej, Drogosz, Chychła, aaaa szkoda gadać, bo musiałbym spamować aż do rana, no i co z tego, przecież komuna yebła w pizdu, tak jak każdy reżim kiedyś upadnie - kwestia czasu. Jak można bajtlować odnośnie tego, że sport vs zazdrość, jprdl!!! Cya, jo wszystkim tym jakże znakomitym sportowcom to bardzo zazdrościłem - nie przeczę, a zwłaszcza "kwitów" na węgiel w komunie.
1
@Don-Corleone Jednak to świetne pokolenie lat 70 i 80 mówię tutaj oczywiście o piłkarzach nie potrafili stworzyć systemu żeby wyszkolić swoich następców.
0
@Criss18Barca To, że grali dobrze w piłkę nie oznacza, że się nadają na jakiekolwiek funkcje w PZPN. Przykład Tomaszewskiego, bzdury, które wygaduje ten człowiek przechodzą ludzkie pojęcie