- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
15
Pique: „Koeman jest teraz dla nas idealnym trenerem”.
Znam kilka osób, które mogłyby się nie zgodzić ;) A tak serio to Pique zapewne chodzi o wprowadzanie młodych i rzeczywiście Holender robi to dobrze.
3
@Worny Ronald wprowadza młodych,daje im szanse. Jednym mniej drugim więcej. Ale z biegiem czasu będzie to za mało. Będzie musiał przyjść trener,który wyciągnie z tych młodych ile się da. Ukształtuje ich jako piłkarzy. Teraz sprawa zależy od Laporty bo Ludwiczek kontrakt ma do końca sezonu a jak wiadomo gdyby nie problemy finansowe to Koemana mogłoby tu już nie być bo nie był on wyborem Laporty.
0
@patrykzmc2000 To akurat wiadomo, pewnie dlatego Pique mówi, że Koeman "teraz" jest idealnym trenerem. Może się skończyć tak, że niektórzy z tych młodych, których on w tym momencie wprowadza będą stanowić o sile Barcy w następnych latach, a im więcej dostaną szans od Koemana tym lepiej.
0
@Worny no nie wiem. Balde, Puig nie dostali nawet szansy. Dest w ogóle się nie rozwija, na Garcię trzeba jeszcze poczekać, ale cieszy fakt że dostaje minuty, Peña marnuje się na ławce mimo że Neto jest dramatycznie słaby, tak naprawdę duży plus można postawić przy wprowadzeniu Pedriego i Araujo, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja z Fatim, Nico, Gavim czy Demirze. Dla mnie rażąco źle wygląda zarządzanie minutami pomocników. Oby w dalszej części sezonu to się zmieniło bo po pierwsze wygląda na to że znów będziemy grać tą samą trójką co rok temu w 90% spotkań + pewnie Roberto. A w kadrze jest Nico, Gavi i Puig.
Moim zdaniem Koeman poprawnie zarządza wprowadzaniem młodzieży ale można robić to lepiej (patrz BvB) - tam przy dobrym wyniku nie wchodzi zawodnik pokroju Roberto czy Lengleta tylko taki Moukoko, a i średnią wieku mają dużo niższa.
0
@messi564 Puig to już raczej do młodych się nie zalicza.
0
@Gall jest w wieku Araujo i Minguezy