- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 986 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 986 Culés
0
Francja myśli,że to chyba sparing. Chociaż tak jak mówiłem. Większość zespołów ma wywalone na mistrzostwa Europy.
0
@FCBKUBANO Nie ma wywalone.Poziom meskiej siatkówki jest po prostu bardzo wysoki.
0
@Encore Oglądasz mecz? Naprawdę uważasz że zespół Czechów jest na wysokim poziomie?
0
@FCBKUBANO nikt nie ma wywalonego. Kazdy oprócz Włochów (którzy i tak by nie byli głównymi fawortyami) przyjechał najmocniejszym składem. U Rosjanów brakuje tylko Mikhaylov, reszta w komplecie
1
@FCBKUBANO Tak maja wywalone na mistrzostwo Europy.To nie jest puchar gampera zeby miec wywalone...
0
@FCBKUBANO jest różnica między mieć wywalone a być bez formy. Francja wygrała IO, więc przed ME przygotowania nie były na pewno na najwyzsym poziomie, mentalnie oni po IO byli/są na wakacjach. A Czesi dziś grają bardzo dobrze
0
@FCB24 Owszem,w kadrze są ale i tak nie grali. Jutro pewnie wyjdą na Polskę w najmocniejszym składzie.
0
@FCB24 Ja uważam,że mają wywalone i nie ma nic to związanego z ich forma. Po prostu im nie zależy,ale nie mówię że nie mogą tego wygrać zaraz 3-2.
0
@FCBKUBANO no nie wiem, nie oglądałem wszystkich meczów Rosjan, ale jak mi się rzuciło w oczy już to np Volkov i Kliuka byli
0
@FCBKUBANO Jak na ich możliwosci?Niezle graja
0
@Encore Grają mega prosto. Mówienie o tym,że w męskiej siatkówce są wyrównane zespoły to dla mnie przesada. Francja to TOP a drużyna Czech to średni zespół . Uważam,że gdyby tylko chcieli to skończyło by się szybko trzy zero i do 15 w każdym secie dla zabojadow.
1
@FCBKUBANO Tu nie przetlumaczysz. Ja sie zgadzam ze część zespółow ma wywalone.
0
@takisobiektos Dokładnie tak. Po prostu im to lotto.