- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1572 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1572 Culés
3
Macie czasem wrażenie, ze korzystne dla nas jest to żeby Pep był trenerem City? Nigdy na siłę nie próbują nikogo od nas wyjąć, a na takiego Frenkiego pewnie nie od dzisiaj się ślinią,a kasy mają jak lodu i lepszy projekt sportowy. Pep nawet ich trenując mówi w oficjalnych wywiadach, że Barcelona to najlepszy klub na świecie i nigdy nie kryje się z miłością do nas. Osobiście uważam, że Guardiola w City to trochę taki dupochron dla nas przynajmniej na polu transferowym. Za 2 lata to się skończy i fajnie byłoby do tego czasu odrobinę wypłynąć na powierzchnię. Oczywiście to tylko teorie nie żaden dogmat, ale mam przeczucie bazujące na braku prób oskubania nas i to teraz, gdy jesteśmy łatwym łupem.
0
@masq Pytanie czy oni potrzebują zawodników Barcelony
1
@Encore No właśnie miałem pytać, na kogo oni mieliby niby polować :D De Jong, ok, choć nie wydaje mi się, by potrzebowali zawodnika w jego typie. A Messiemiu podobno jednak składali wcześniej ofertę.
1
@Encore No uważam że FDJ czy Depay miałby tam 1 skład
1
@anxted Frenkie, Depay, Pedri. Ewentualnie wcześniej Ansu.
5
@Cobra303 No zwłaszcza po tego Depaya to była kolejka chętnych gdy był do wzięcia są darmo. Że musiał wybierać między nami , a tragicznym Juve...
0
@masq Głupoty. PSG, United, Chelsea, również mają forsy jak lodu. Ale nie po to my zainwestowaliśmy w Frankiego, by teraz miał odejść. Wiem że mamy ciężką sytuację, ale mimo wszystko, de Jong, Pedri, Fati, są nie do ruszenia. Jak się okazało nawet Leo, był za nimi.
0
@PatrykBarca nie wypalił w United, zawsze to było ryzyko. Teraz City w Ataku najczęściej musi grać De Bryune czy Bilvą więc rzeczywiście Taki Depay nie miałby tam 1 składu xDD