La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

5

Kolejny poważny mecz z topem i Kumana nie ma.

2

@fart Gdyby go nie było, to jeszcze bym się cieszył, ale póki co niestety jest...

2

@fart Trzeba zatrudnić Popovicha

2

@Kettger Niby jest, ale tak jakby go nie było. No taka prawda i tu nie chodzi już o bayern, ale poprzedni sezon z Leo również to pokazywał. Kumana bardzo lubię - Legenda, ale w Barcelonie no gościa ni ma.
@Encore Może i mamy problemy, ale jestem pewien, że u Popa wszyscy by zpierda**li i to na pełnej bo u Pana Popa to się zapierda**a a nie stoi i się patrzy. ;) I tego właśnie brakuje zaangażowania i walki na całego.

1

@fart Oj tak. Był moment na IO gdzie Adebayo wyjaśnił i zaczął potem grać.

0

@Encore I właśnie o to chodzi a nie głaskanie bo chłopak ma 18 czy 19 lat. Gdyby Pop był trenerem to by powiedział tak: Chłopaku jak chcesz być wielki to musisz to wszystkim pokazać, że masz jaja na wielkiego grajka. Bo klepaniem do boku i do tyłu to ty możesz co najwyżej drugim Semedo zostać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?