- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1313 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1313 Culés
10
Ale tak całkiem na poważnie to co miał zrobić ten Sergio Roberto na Alfonso? Przecież to było oczywiste że nad nim nie nadąży, szybkość to jego słaby punkt. Gość od lat mówi że chce grać w pomocy, a trenerzy ciągle wystawiają go na PO bo nie potrafią ściągnąć normalnego nominalnego obrońcy od odejścia Alvesa.
Po powrocie Roberto w zeszłym sezonie byłem tak załamany jego gra że sam byłem za tym żeby jak najszybciej zmienił klub, ale szczerze mówiąc to w tym sezonie zaczął świetnie, a trener wystawiając go na boku w meczu z Bayernem na kogoś tak szybkiego dosłownie podpisał na niego wyrok i to jego bym winił za to co się stało, bo co miał Roberto zrobić? W pierwszej połowie źle nie grał, potem szybkościowo już nie nadążał. Szczerze mówiąc po starcie tego sezonu całkiem zmieniłem do niego podejście i mam nadzieję że będzie grał w tej pomocy bo tam się nieźle odnajduje jak narazie i to jedna z tych osób które chociaż walczą do końca.
1
@busquets5 Roberto nie potrafił nic zrobić na wahadle z Granadą, wszedł na Villareal też pamiętam czy Levante i kopał się po czole, nie rozumiem czemu miało służyć to wystawienie go na 3 razy lepszy klub od ww, liczyli na to, że coś da? XD
1
@busquets5 Rpberto zawsze walczy to trzeba mu oddać z bayernem tez probowal ale gdy bylo podanie do niego już dwoch zawodników bayernu doskakiwalo nie mial szans zrobić czegos pożytecznego
0
@busquets5 On w 30 minucie wygladal jalby przebiegl 50km maraton.