- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1777 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1777 Culés
1
Ciekawe co teraz zrobi Konfederacja po tych słowach Brauna. Powinni go ukarać i publicznie potępić te słowa. Będzie to rozsądne działanie. Jeśli jednak przejdą po tym do porządku dziennego, zignorują lub co gorsza będą go bronić to już w ogóle będzie to wielka kompromitacja i obrzydliwość.
3
@macio_944 No tak, 140 tys. nadmiarowych zgonów, dzieci i młodzież z depresją, dalsze wariactwo z nauka zdalna w skzole (1 nauczyciel zakażony i zaszczepiony - 240 uczniów na kwarantannę). Te słowa nie powinny paść, ale śmiesznie się ogląda Władka, Kidawe i innych jak w kwestii COVIDu bronią PiS
0
@barcelonaLM Chodzi mi stricte o same słowa. Po prostu są skandaliczne i tyle, niezależnie od kogo do kogo.
3
@macio_944 Konfederacja to nie jest partia wodzowska, nikt nikogo nie będzie zmuszał do przeprosin czy potępiał .
0
@macio_944 Nie wiem czy Konfederacja w ogóle może zmusić do przeprosin, bo Braun jest z innej partii niż Korwin czy Bosak
1
@macio_944 Skandaliczne czy nie to mam wrażenie, że PiS i opozycja kręcą aferę i zgrywają wielkich moralizatorów. Schetyna i jego „Pisowska szarańcza”, Sikorski i „dożynanie watahy”, Palikot „Zastrzelimy Kaczyńskiego i wypatroszymy”
0
@patry295 Dlatego też osoby wypowiadające te słowa powinny zostać "jakoś" ukarane. Niestety ciągle dajemy przyzwolenie na chamstwo.
0
@macio_944 No pewnie masz racje. Mnie po prostu śmieszy jak opinia publiczna potrafi tygodniami skupiać się na tym co kto powiedział, a nie na konkretach mających wpływ na państwo