- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
1
Natrafiłam dziś na bardzo ciekawy wywiad z ,,rodziną królewską satanizmu". Zanim niektórzy się oburzą, nie, nie chodzi o tych satanistów co mordują małe kotki. :D
Jakby ktoś był zainteresowany, polecam.
Jestem ciekawa z iloma poglądami satanistów się zgadzacie?
- to wygrany (np w wojnie) decyduje co jest dobre a co złe, a z biegiem lat jego złe uczynki są wybielane (przykład Napoleon)
- dobry morderca to żołnierz na wojnie, zły ten bez munduru, jak można usprawiedliwić jednego a drugiego nie, skoro oboje zabijają?
- pomaganie tylko silnym i produktywnym jednostkom
To tylko tak w skrócie. :D ogólnie od gościa programu bije niewyobrażalna obojętność, zimno i spokój. Ciekawe doświadczenie obejrzenie tego wywiadu. :D jak ktoś się nie orientuję są to osoby związane z Kościołem Szatana LaVeya (ta pani to jego córka), jako ciekawostkę dodam, że muzyk Marilyn Manson jest honorowym kapłanem (nie jest jednak wyświęcony) w tym kościele.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji zarówno katolików jak i osoby niewierzące.
0
@clyde odpowiem hasłem oświeconych postępowych europejskich elit - pięć gwiazdek ich. Szatan to zło i jakby tego nie nazwali takim jest i będzie.
1
@Darkfin z tym, że sataniści LaVeya nie uznają dobra i zła. Tak samo wbrew pozorom, nie czczą szatana.
0
@clyde trochę to dziwną utopią śmierdzi, nie da się istnieć bez poczucia(nawet subiektywnego) co dobre a co złe, bo się wszystko wymiesza i jak tu w takiej trwałej rozterce żyć, i skoro go nie czczą to czego nazwą do niego nawiązują?