- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
25
Żenujące są te odcinki Koemana i żalenie się w mediach. Rzeczywiście straszny ten Laporta ze szukał innego trenera na jego miejsce. I jeszcze Agent Koemana uważa ze bezpodstawnie. Przecież my mieliśmy ligę na wyciągnięcie ręki a przegraliśmy ja z drużynami z dołu tabeli mając najłatwiejszy kalendarz. 5 punktów na 15 możliwych w kluczowym etapie walki o tytuł a on jeszcze śmie się żalić jak go słabo traktują. I do tego ciagle gadanie ze jest przyszłością klubu, ze przegrywa bo to i bo tamto. Ze to przed kontuzje. Ni błagam rok temu miał Dembele Messiego i Griezzmana zdrowego i przegrał z Granada w lidze. Na mecz z Bayernem wyszedł mega defensywna taktyka jakbyśmy byli drużyna pokroju Cadiz i liczyl na jak najmniejszy wymiar kary. Nigdy nie widziałem u niego żadnej większej myśli taktycznej ani rozwiązań pod konkretnego przeciwnika A przepraszam w zasadzie widziałem raz w pierwszym jego el clasico gdzie przekombinował zmieniając skład który wygrał wszystkie wcześniejsze mecze i frajersko przegraliśmy. Koeman niech się weźmie do roboty wreszcie i zacznie pracować nad swoimi błędami bo do obwiniania i skreślania zawodników jest pierwszy ale żebym coś z nich wyciągnąć to już mu nie idzie. Zobaczcie chociażby na grę Pedriego. Takie zachwyty. Tylko nad czym? On od roku gra tak samo, żadnego postępu. Jedyna lepsza jego grę widziałem w reprezentacji bo tam wyraźnie trener daje mu dobre wskazówki. Rudy tak ciagle gada jak wiele robi dla tego klubu przy jego problemach. Tylko ze gdybyśmy nie mieli problemów to on już by nie był trenerem. Mogę się założyć ze Laporta wyciągnąłby wtedy już dawno jakiegoś lepszego trenera niż on. Mam nadzieje ze Laporta szybko go zwolni jeśli nasza gra nie zacznie wyglądać lepiej niedługo.
0
@AlwaysBlaugrana Jak Pjanic i Puig poszli się naskarżyć do mediów to Koeman był zdziwiony jak tak można :D
0
@AlwaysBlaugrana On nigdy nie powiedział, że jest przyszłością klubu. Hiszpańskie brukowce źle przetłumaczyły wywiad i kupa się przykleiła.