- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 627 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 627 Culés
1
ciekawe kiedy przyjdzie nowy trener:)
zaraz po finale LN - Roberto Martinez? czy ciągle dogadują się z Xavi?
byle Koeman out, gralism yz dołem tabeli a mamy 5 na 9 pkt, ten toksyczny słaby trener powinien jak najszybciej odejsc
0
@lucca87 Długo nad tym myślałeś?
Pytam, bo to co napisałeś jest strasznie odkrywcze i głębokie.
0
@norbi77
masz jakiś problem koleś?
1
@lucca87 Atleti ostatnio wtopiło z ostatnią drużyną, a ich styl w żadnym stopniu nie jest ciekawy mimo, że mają bardzo dobrych zawodników. Czy Simeone to słaby trener?
0
@norbi77 Dziękuję za troskę, ale nie. Nie denerwuj się, bo Ci ciśnienie skoczy.
A jak znudzi Ci się ciągłe narzekanie, to daj znać, to Ci herba nawet dam :)
0
@norbi77
wiesz co nie lubię takich chamskich tekstów, nie masz nic do dodania ciekawego to lepiej nie pisać
0
@lucca87 To samo dotyczy Twojego głównego komentarza.
I jeśli to są w Twojej opinii chamskie teksty, to musisz mieć smutne życie.
0
@Yoshi94
porównaj sobie osiągnięcie simeone a koemana
owszem atletico na razie nie przekonuje, ale trenera ocenai sie po całokształcie a nie po jednym meczu a u koeman nie ma co oceniać bo w starciach z simeone itp, był notorycznie niszczony taktycznie
simeone wiadomo że zespół nawet z dołka może nagle zacząc grać i wygrywać i koemana od roku widać ze ten zespół sie nie rozwija z nim
0
@norbi77
wiesz co odpuszczę odpowiadanie na takie prostackie zaczepki jak twoje bo szkoda mojego cennego czasu
żegnam
0
@lucca87 Diego też potrafił w swoim pierwszym sezonie zremisować 2 mecze z drużynami, które spadły wtedy z ligi. Z silnymi zespołami też dostawał po czterech literach. W zeszłym sezonie o mało nie przegrał ligi z beznadziejną Barcą i Realem, mimo że Atleti nie miało większych kłopotów przez cały sezon.