La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

0

młodzieży grająca podpowiedzcie w sprawie konsoli dla syna. Miał xbox 360 i dopóki u kolegów nie zobaczył czegoś lepszego to nawet i grał na niej..no ale dobra. sprzedałem a teraz obiecałem że na gwiazdkę mu dorzucimy do czegoś lepszego ale w rozsądnych pieniądzach .
I z tego co widzę xbox serie "s" powinno być ok ale jak to działa z tymi grami online? ściagasz raz-placisz, a poźniej trzeba dalej płacić ten dostęp czy coś by mógł grać czy jak raz ściągnie grę na hdd to już ma ją "dożywotnio" ?

1

@KrystianR Abonament pozwala grać do momentu, aż go opłacamy. Kupiony tytuł jest na stałe.

0

@Kettger czyli są dwie opcje w series s(bez napędu na płyty):
1) Abonament płacisz i w tym czasie grasz
2) Wykupujesz jednorazowo grę i ją ściągasz na hdd?
dobrze to rozumiem?

1

@KrystianR Oczywiście. Tam jest chyba dysk SSD, ale mniejsza o to. ;)

konto usunięte

1

@KrystianR 1) Płacisz abonament płacisz, też ściągasz i grasz w czasie, w którym masz aktywny abonament
2) Płacisz raz za grę, ściągasz, grasz (możliwość pobrania jest cały czas).
Tylko pamiętaj że w XsS pamięci dostępnej jest coś lekko ponad 300gb, więc pobranie dużej ilości gier naraz nie będzie często możliwe, i dobrze dokupić akumulatorki, bo zmiany baterii w padzie potrafią być uciążliwe.

0

@LambiPL @LambiPL wielkie dzięki za wyjaśnienie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?