- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1259 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1259 Culés
4
To co powiedział Laporta to powinno się stać przed sezonem. Skoro został Koeman to z pełnym wsparciem ze strony zarządu klubu. Dzisiaj zastanawiałem się czy jest sens zmiany trener tylko dla samej zmiany? Nie mamy pieniądzy na wysokie pensje dla szkoleniowca a brać na siłę kogoś tylko dla zasady to bez sensu rozwiązanie. Już wymiana Valverde na Setiena pokazała że lepiej było pół roku poczekać niż w styczniu robić zmiany. Niech wreszcie Koeman będzie miał do dyspozycji pełną kadrę. Wtedy dużo łatwiej będzie można ocenić siłę drużyny gdy do zdrowia wróci Dembele Aguer a do wysokiej formy Ansu. Chociaż miesiąc niech ten trener popracuje z całą kadrą. Zwłaszcza że nie ma Messiego a także Griezmanna.
0
@Janiama Miał pełną kadrę (przynajmniej pierwszą 11-tkę) na wiosnę zeszłego roku i...punktowaliśmy, aż miło, ale sił na końcówkę sezonu nie starczyło.
6
@norbi77 Sił? Messi przestał ciągnąć drużynę to i wyników nie było. Prawda jest taka ze Koeman nie ma żadnego pomysłu na ta drużynę i liczy na gwiazdy ze same będą ciągnąć tem zespół
5
@norbi77 miał też prawie pełną kadrę na ppczątku zeszłego sezonu o traciliśmy punkty z Getafe, Realem, czy Alaves np.
E. A jak nie było sił, to znaczy, że nieudanie przygotował drużynę do sezonu.
1
@norbi77 Nic dziwnego, że nie było sił skoro on korzystal tylko wtedy z 13-15 graczy
0
@Janiama Podobnie mowil przed sezonem nie róbmy specjalnie afery bardziej media i dziennikarze kręcą aferę niż prezydent
0
@Janiama czy mamy pieniądze na brak wyjścia z grupy LM, brak gry w LM za rok, za 6 miejsce w LL? Za brak kibiców na trybunach?